Wyszukiwałeś:

806

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 806

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Rządowa zachęta dla Volvo

Wczoraj rząd podjął uchwałę w sprawie ustanowienia programu wieloletniegodla inwestycji realizowanej przez Volvo Polska Sp. z o.o. we Wrocławiu podnazwą: Europejskie Centrum Produkcji Autobusów Miejskich, Liniowych iAutokarów, w latach 2005-2007.

 

Raport: więcej B&R w Polsce

Ośrodek Informacji ONZ we współpracy z PAIiIZ zaprezentował"Światowy Raport Inwestycyjny 2005: Transnarodowe korporacje aumiędzynarodowienie działalności badawczo-rozwojowej." Według raportu,Polska jest ósmą najbardziej atrakcyjną lokalizacją do prowadzeniabiznesu na świecie.

 

9. rok rekordów

Rok po roku, przez kolejnych dziewięć lat Toyota zwiększała swoją sprzedażna europejskim rynku. W ubiegłym roku sprzedaż na Starym Kontynencie wyniosła964.208 nowych aut.

 

Koenigsegg CCX: Droga zabawka

Gama super-sportowych samochodów jest coraz większa. Już od dłuższegoczasu w lukratywnym gronie producentów szybkich maszyn znajduje szwedzkamarka Koenigsegg, która na Salonie Samochodowym w Genewie prezentujeswój nowy model CCX.

 

Najdroższe samochody świata

Magazyn Forbes przeprowadził ranking najdroższych aut świata. Co ciekawe wtopowej dziesiątce nie znajdziemy tak legendarnych marek jak Ferrari,Lamborghini, Aston Martin czy też Rolls-Royce.

 

Nowa fabryka Toyoty w Europie?

Toyota szuka w Europie miejsca pod budowę nowej fabryki. Jak donoszą jeszczenieoficjalne informacje nowy zakład produkcyjny miałby powstać w ciągupięciu najbliższych lat. Budżet na inwestycję jest już przygotowany, a wgronie państw w których wybudowana zostanie fabryka najsilniej prezentująsię Niemcy i Francuzi.

 

Dobry rok dla Fiata

W 2007 roku fabryka Fiat Auto Poland S.A. w Tychach wyprodukowała rekordowąliczbę samochodów. Z linii produkcyjnych zjechały prawie 362 tys. aut.Do tego sukcesu przyczyniła się produkcja popularnego modelu Panda oraz nowej500.

 

RSMP: Przełamania i sensacje

Lepszego początku rajdowego sezonu nie można było sobie wyobrazić. RajdMagurski obfitował w wiele sensacji i przełomów. Godną odnotowaniajest z pewnością wygrana wielokrotnego Mistrza Polski Leszka Kuzaja. Pierwszana polskich odcinkach specjalnych od blisko 1,5 roku.

 

Szykuje się rekord używanych

W maju do kraju sprowadzonych zostało 102.300 samochodów używanych. Todrugi miesiąc z rzędu, kiedy liczba sprowadzonych samochodów osobowychprzekroczyła barierę 100 tys. pojazdów.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017