Wyszukiwałeś:

812

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 812

Spróbuj też wyszukać: 807

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Lubelska inwestycja 2006

Od symbolicznego wbicia łopaty rozpoczęła się realizacja największej w roku2006 inwestycji drogowej w wojewodzie lubelskim - modernizacja drogiwojewódzkiej nr 812. Przebudowa 31 kilometrowego odcinka pochłonie około 26mln złotych.

 

Przebudowa skrzyżowania we Włodawie

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała kolejny kontrakt naprzebudowę niebezpiecznego skrzyżowania. Przebudowane zostanie skrzyżowaniedrogi krajowej numer 82 (Cyców - Włodawa), z drogą wojewódzką numer 812(Biała Podlaska - Włodawa) we Włodawie.

 

Biała Podlaska - Wisznice po remoncie

Oddano do użytku zmodernizowaną drogę wojewódzką nr 812 na odcinku BiałaPodlaska - Wisznice o łącznej długości 31 km. Inwestycja o wartości około26 mln zł trwała prawie rok.

 

Najchętniej kupowane modele kiedyś i dziś

Firma Samar wpadła na dość ciekawe przeprowadzenie porównaniadotyczącego gustów polskich kierowców i zakupu przez nichsamochodów w na przestrzeni kilkunastu lat. Z opracowanego raportu wynikarównież, że najlepszym rokiem dla firm motoryzacyjnych pod względemliczby sprzedaży nowych aut osobowych był rok 1999.

 

DW 812 po remoncie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie poinformował o zakończeniuremontu drogi wojewódzkiej nr 812 Łowcza - Rejowiec. Koszt modernizacjiblisko 33 km trasy wyniósł ponad 83 mln zł. Dzięki inwestycjipodniósł się poziom bezpieczeństwa na tym odcinku.

 

700-konne V8 w Ferrari

Już od dłuższego czasu inżynierowie pracujący dla stajni z Maranellorozwijają projekt, który będzie następcą dla Ferrari Enzo. Nowe autootrzyma nowy silnik, który będzie mocniejszy od dotychczasowej V12-tki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017