Wyszukiwałeś:

82

. Znaleziono 185 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 82

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 185 wszystkich):

Ponad 45 km A2 w 15 miesięcy!

Do końca listopada bieżącego roku dwa konsorcja wykonawcze muszą wybudować45,6 km autostrady A2 na odcinku Konin-Dąbie. Prace ziemne są zaawansowane,trwają także roboty na wszystkich obiektach mostowych.

 

Przebudowa skrzyżowania we Włodawie

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała kolejny kontrakt naprzebudowę niebezpiecznego skrzyżowania. Przebudowane zostanie skrzyżowaniedrogi krajowej numer 82 (Cyców - Włodawa), z drogą wojewódzką numer 812(Biała Podlaska - Włodawa) we Włodawie.

 

Solaris - to może być wyjątkowo dobry rok

W pierwszym półroczu 2006 roku firma Solaris Bus & Coach sprzedała łącznie205 pojazdów. Solaris utrzymał w tym okresie swoja pozycję lidera w segmencieniskopodłogowych autobusów miejskich. Druga połowa roku zapowiada sięjeszcze ciekawiej. Podczas wrześniowych targów w Hanowerze spółkazaprezentuje premierowe produkty, w tym autobus o napędzie hybrydowym.

 

1,2 mld zł na lubelskie inwestycje drogowe

W tym roku lubelscy drogowcy będą dysponować czterokrotnie większymi niż wubiegłym roku środkami na realizację inwestycji drogowych. W planach jestm.in. rozpoczęcie budowy obwodnic Kraśnika i Kocka oraz przebudowa drogikrajowej nr 17.

 

Opel Insignia niczym ciepłe bułeczki

Wciąż utrzymuje się olbrzymie zainteresowanie Oplem Insignią. Przyjęto jużponad 100 tys. zamówień, stworzone zostaną dodatkowe trzy zmiany wfabryce w Russelsheim, a na rynku niemieckim sprzedaż Opla w tym segmenciewzrosła aż o 82 procent w porównaniu do ubiegłego roku.

 

Będą lepsze drogi na Lubelszczyźnie

Jeszcze przed początkiem wakacji rozpocznie się przebudowa pięciuodcinków dróg krajowych na Lubelszczyźnie o łącznej długościblisko 39 km. Przed końcem roku kierowcy i pozostali uczestnicy ruchu zyskająw sumie 66,9 km równych i bezpieczniejszych dróg.

 

Lubelskie - ruszają przebudowy dróg

Kierowcy podróżujący przez Lubelszczyznę zdążyli się jużprzyzwyczaić do trwających od ubiegłego roku utrudnień na drogach krajowychnr 2 i 17, a tymczasem ruszają kolejne przebudowy. Prace rozpoczęły się jużna dwóch następnych trasach, a lada chwila ruszą na jeszcze trzech.Drogowcy wyremontowane odcinki oddadzą do użytku przed końcem listopada(tylko w jednym przypadku kontrakt zakończy się w przyszłym roku).

 

Które zimówki warto, a których nie należy kupować (185/60 R14)

Jeśli sprawdzą się ostatnie prognozy pogody, to czeka nas już wkrótcepierwszy tegoroczny atak zimy. Jeśli w związku z tym planujesz zakup oponzimowych, to ten artykuł może okazać się bardzo pomocny. Prezentujemy bowiemnajnowsze testy opon zimowych, jakie przeprowadzili specjaliści z niemieckiegoautomobilklubu ADAC. Dziś opony o rozmiarze 185/60 R14 T.

 

Najlepsze i najgorsze opony zimowe (205/55 R16)

Wczoraj zaprezentowaliśmy wyniki testu ADAC opon zimowych o rozmiarach 185/60R14. Dziś przyszedł czas na "szesnastki" w rozmiarze 205/55 R16 H. Z18 kompletów zimówek pięć uzyskało ocenę"szczególnie godna polecenia", a trzy "niepolecana".Sprawdź, które opony zimowe są warte Twojej uwagi, a którychzakupu należy się wystrzegać jak ognia.

 

Subaru Impreza STI najdalej... skacze

82 metry. To najnowszy rekord świata w... najdłuższym skoku samochodemrajdowym. Ustanowił go w sylwestrowy wieczór na oczach 75 tys.widzów Travis Pastrana.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017