Wyszukiwałeś:

83

. Znaleziono 129 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 83

Spróbuj też wyszukać: 72

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 129 wszystkich):

18 mln zł na legnicką obwodnicę

Władzom Legnicy udało się zdobyć 17,8 mln zł dotacji z Unii Europejskiej nabudowę ostatniego odcinka legnickiej Obwodnicy Zachodniej w ramach projektu.Koszt całej obwodnicy to około 100 mln zł.

 

Raport awaryjności Dekra 2005

Jak co roku, również i w tym prezentujemy Państwu jako jedyni w Polscewyniki jednego z najbardziej rzetelnych raportów awaryjnościsamochodów przeprowadzonych przez niemiecką firmę Dekra. Raportpowstał na podstawie przebadania ponad 8 milionów aut w 2005 roku.

 

Przebudowa S-8 Radzymin – Wyszków

W dniu 8 grudnia r. podpisano kontrakt na roboty budowlane w ramach projektuprzebudowy drogi ekspresowej S-8 Radzymin – Wyszków – informujeGDDKiA. Prace potrwają dwa lata.

 

Najchętniej kupowane modele kiedyś i dziś

Firma Samar wpadła na dość ciekawe przeprowadzenie porównaniadotyczącego gustów polskich kierowców i zakupu przez nichsamochodów w na przestrzeni kilkunastu lat. Z opracowanego raportu wynikarównież, że najlepszym rokiem dla firm motoryzacyjnych pod względemliczby sprzedaży nowych aut osobowych był rok 1999.

 

Szczecin: Nowe mosty nad Odrą i Regalicą

Urząd Miejski w Szczecinie poinformował o oddaniu do użytku nowychmostów nad Odrą i Regalicą, które znalazły się w ciągu drogikrajowej nr 31. Budowa nowych przepraw w ciągu ulicy Autostrada Poznańskakosztowała około 83,44 mln zł.

 

DW 812 po remoncie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie poinformował o zakończeniuremontu drogi wojewódzkiej nr 812 Łowcza - Rejowiec. Koszt modernizacjiblisko 33 km trasy wyniósł ponad 83 mln zł. Dzięki inwestycjipodniósł się poziom bezpieczeństwa na tym odcinku.

 

Wyniki eksportu po trzech kwartałach 2008

Polska Izba Motoryzacji opublikowała dane dotyczące ubiegłorocznego eksportupolskiego przemysłu motoryzacyjnego. PIM przeanalizowała do tej porydziewięć miesięcy ubiegłego roku, podczas których zaobserwowanoznaczny wzrost kondycji tej branży. Ostateczne wyniki będą znane dopiero pozebraniu danych z ostatnich trzech miesięcy 2008 roku.

 

Eksport znacznie zwolnił

Dane dotyczące zeszłorocznego eksportu polskiej branży motoryzacyjnej wdalszym ciągu są analizowane przez Polską Izbę Motoryzacji. Wiadomo jużjednak, że w ostatnich miesiącach eksport znacznie zwolnił. Po 11 miesiącach2008 roku osiągnął wartość 16,71 mld euro.

 

Które zimówki warto, a których nie należy kupować (185/60 R14)

Jeśli sprawdzą się ostatnie prognozy pogody, to czeka nas już wkrótcepierwszy tegoroczny atak zimy. Jeśli w związku z tym planujesz zakup oponzimowych, to ten artykuł może okazać się bardzo pomocny. Prezentujemy bowiemnajnowsze testy opon zimowych, jakie przeprowadzili specjaliści z niemieckiegoautomobilklubu ADAC. Dziś opony o rozmiarze 185/60 R14 T.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017