Wyszukiwałeś:

835

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 835

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

20 luksusowych Arnage

Należąca do Volkswagena firma Bentley Motors, producent luksusowychsamochodów, w przyszłym roku wyprodukuje 20 egzemplarzy limuzyny Arnage,wytwarzanej ręcznie na indywidualne zamówienie.

 

Honda CR-V: W teren i na miasto

W ofercie Hondy funkcję sportowo-rekreacyjnego modelu, z tzw. segmentu SUV,pełni CR-V. Obejrzeliśmy, pojeździliśmy i przetestowaliśmy go wróżnych warunkach.

 

Rekordowa Mazda RX-8

Organizacja FIA zatwierdziła pobicie przez Mazdę RX-8 aż 40 rekordówustanowionych podczas ubiegłorocznych prób prędkości na niemieckim torze wPapenburg.

 

Honda CR-V: SUV z dieslem

To stosunkowo nowe rozwiązanie w autach marki Honda. Zastosowany po razpierwszy w ubiegłym roku w modelu Accord, silnik diesla znacznie poprawiatakże w modelu CR-V zużycie paliwa bez uszczerbku dla osiągów.

 

Atrakcyjna Słowacja

Nasi południowi sąsiedzi mogą w niedługim czasie podjąć próbęzdominowania europejskiej motoryzacji pod względem produkcji samochodów. Jużw bliskiej przyszłości, może być tam produkowanych najwięcej samochodów nagłowę mieszkańca niż gdziekolwiek na Starym Kontynencie.

 

Warszawa: Jesienne remonty ulic

W tym roku Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie wyremontował już 630 tys.mkw. nawierzchni warszawskich ulic, jednak to nie koniec. Jeśli warunkipogodowe na to pozwolą, to drogowcy będą prowadzić remonty jezdni aż dolistopada.

 

Warszawa: Koniec sezonu remontowego

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie poinformował o zakończeniusezonowych prac związanych z wymianą nawierzchni bitumicznej na Warszawskichulicach. W tym roku drogowcy odnowili ponad 778 tys. mkw. asfaltu. Przyszły rokma być jeszcze bardziej pracowity.

 

Posłowie w obronie kierowców

W ubiegłym tygodniu w Brukseli, w salach Parlamentu Europejskiego, odbyła siędebata na temat przyszłości rynku motoryzacyjnego pod hasłem "Co dalej zGVO?".

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017