Wyszukiwałeś:

84

. Znaleziono 192 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 84

Spróbuj też wyszukać: Lesko droga krajowa 84

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 192 wszystkich):

Dobre perspektywy Solarisa

Firma Solaris Bus & Coach dokonała podsumowania wyników za 2005 r orazprzedstawiła plany na lata następne. Bazując na osiągniętych wynikach firmazamierza w najbliższej przyszłości intensywnie się rozwijać.

 

Dostawcze Ople też rekordowo

Sprzedaż dostawczych Opli w pierwszym półroczu okazała się rekordowowysoka. Wprawdzie do wyniku osiągniętego przez koncern VW sporo brakuje, ale itak ponad 84,5 tys. sprzedanych aut powinno zadowolić władze Opla.

 

Sposoby poprawy bezpieczeństwa na drogach

Na zlecenie Komendy Głównej Policji CBOS zapytał Polaków o sposoby poprawybezpieczeństwa na polskich drogach. 84 proc. badanych jako najskuteczniejszywskazało kontrolę trzeźwości. Niewiele mniej (72 proc.) ankietowanychwybrało budowę nowych dróg.

 

Rekordowy grant dla ADIF

Jak podaje Puls Biznesu, spółka ADIF (joint venture firmy Bosch i DensoCorporation), która buduje w Mirkowie pod Wrocławiem nową fabrykęfiltrów cząstek stałych, otrzyma rekordowo wysoki grant na inwestycję.Wsparcie ma wynieść aż ponad 84 mln zł.

 

Niższe prognozy dla polskiego eksportu

W październiku 2008 roku poziom eksportu polskiej branży motoryzacyjnej byłzdecydowanie niższy niż rok wcześniej. Przemysł zaczął od tego miesiącaodczuwać skutki światowego kryzysu. W związku z tym przewidywane całorocznewyniki eksportu będą znacznie gorsze niż zakładano wcześniej.

 

Nowy Golf najbezpieczniejszy

Spośród wszystkich modeli, jakie zostały poddane testom zderzeniowymwedług nowych kryteriów, najlepiej wypadł jak do tej pory VolkswagenGolf szóstej generacji. Otrzymał on oczywiście łączny wynik pięciugwiazdek, a poza tym najwyższą łączną ocenę 84,6%.

 

Osobowe wersje Transportera na nowo

Wystawa samochodowa we Frankfurcie będzie miejscem światowej premiery nowejgeneracji dwóch wersji Volkswagena Transportera - Multivana i Californii.Ma być bardziej wygodnie, ekologicznie i oszczędnie.

 

Powolna stabilizacja na rynku pracy

84% firm nie zamierza zmniejszać zatrudnienia pracowników stałych, a90% - tymczasowych - wynika z badania planów pracodawcówprzeprowadzonego przez Instytut Badawczy Randstad i TNS OBOP.

 

Euro NCAP: Zwycięski Chevrolet, porażka Toyoty

Czy są takie marki samochodowe, o których modelach można z pełnymprzekonaniem powiedzieć, iż na pewno są bezpieczne? I na odwrót. Czy oniektórych można z góry być pewnym, że w kwestiachbezpieczeństwa do prymusów nie należą? Teoretycznie mogło by sięwydawać, że tak jest, choć najnowsze wyniki testów zderzeniowych EuroNCAP nieco zmieniają takie proste spojrzenie na te sprawy.

 

Sprzedam: Hyundai i20 2016

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
hatchback srebrny benzynowy 1200 84 10091 42400PLN

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017