Wyszukiwałeś:

85

. Znaleziono 322 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 85

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 322 wszystkich):

Suzuki Jimny: Krasnal wśród terenówek

O tym, jak łatwo jest dać się zwieść pozorom, świetnie pokazuje przypadekSuzuki Jimny. Niepozorny wygląd, zaledwie 1,3-litrowy silnik o mocy 85 koni ido tego czterostopniowy automat mało kogo przekonują do siebie już nawstępie. A jednak wystarczy trochę kilometrów, by dość mocno zmienićzdanie o tym aucie.

 

Zaawansowane prace na A-1

Jest szansa, że budowany przez firmę Gdańsk Transport Company, 65 km odcinekautostrady A-1 ze Swarożyna do Nowych Marz zostanie oddany do użytku jeszcze wtym roku. Prowadzone zgodnie z harmonogramem prace budowlane, zostały wykonanejuż w 85 procentach.

 

Diesle wzbogacą ofertę Dacii Sandero

Począwszy od października 2008 r. na rynki Europy Zachodniej, Środkowej iTurcji będą stopniowo wprowadzane wersje Dacii Sandero z silnikamiwysokoprężnymi 1.5 dCi 68 KM i 1.5 dCi 85 KM. Dzięki emisji CO2 w wysokości120g/km w cyklu mieszanym obie jednostki poszerzą ofertę wersji sygnowanychznakiem Dacia eco2, który oznacza także możliwość napędzania autabiopaliwem.

 

MAN: Wynegocjowali mniej zwolnień

Zakończyły się negocjacje prowadzone między zarządem firmy i związkamizawodowymi w starachowickiej fabryce należącej do koncernu MAN. Rozmowydotyczyły planowanych zwolnień grupowych. Ostatecznie pracę straci 150pracowników, a kolejnym 85 nie zostaną przedłużone umowy na czasokreślony.

 

Ostrołęka: Będą pieniądze na modernizację DK 61

Ostrołęka ma szansę na pozyskanie środków unijnych na przebudowędrogi krajowej nr 61, przebiegającej przez miasto. Wniosek złożony przezmiasto został pozytywnie zweryfikowany pod względem formalnym. Jeśli kolejnaocena będzie także pozytywna to Ostrołęka może liczyć na dofinansowanie wwysokości nawet 85 procent.

 

Skody nadają się do recyklingu

Wszystkie znajdujące się obecnie w produkcji modele czeskiej marki są zdatnedo recyklingu. Oznacza to, że minimum 85% ciężaru pojazdu można poddawaćobróbce wtórnej.

 

Dofinansowanie dla obwodnicy Chrzanowa

Chrzanów otrzymał kolejne dotacje na inwestycje. W ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 powstanie obwodnicapółnocno-wschodnia Chrzanowa. Całkowita wartość projektu to ponad 85mln złotych. Obwodnica będzie liczyć prawie 3,5 km.

 

Policja się zbroi

18 specjalistycznych furgonów, 64 ambulanse RD, 120 samochodów zvideorejestratorami, 368 motocykli otrzymają policjanci w ramach podpisanegoprojektu o doposażenie Policji przez Unię Europejską. Wartość zakupionegosprzętu to ponad 70 milionów złotych i w 85 procentach zostaniesfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

GDDKiA zrywa kontrakt na budowę autostrady A1

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad odstąpiła od kontraktu„Budowa autostrady płatnej A1 odcinek od węzła Świerklany (bezwęzła) do granicy Państwa z Republiką Czeską w Gorzyczkach”podpisanego 18 października 2007 roku z konsorcjum Alpine Bau GmbH. Obecniestan zaawansowanie prac budowlanych na tym odcinku A1 powinien sięgać 85proc., a wynosi jedynie 50 proc. Pełną winę za rozwiązanie kontraktu iczasowe wstrzymanie prac ponosi wykonawca robót – poinformowałaGDDKiA. Drogowcy zapewniają jednak, że przedmiotowy odcinek autostrady A1będzie gotowy przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012roku.

 

Sprzedam: Opel Corsa 2014

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
hatchback srebrny benzynowy 1229 85 98273 28900PLN

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017