Wyszukiwałeś:

850

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 850

Spróbuj też wyszukać: 850 usterki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 62 wszystkich):

Nowa konkurencja wśród dostawczaków

Brytyjska firma LDV specjalizująca się w produkcji lekkich samochodówdostawczych wprowadziła do sprzedaży na brytyjskim rynku nową gamę modelową- LDV Maxus.

 

Dacia Logan: Czy jeszcze interesuje?

Pomysł na Dacię Logan - prosty, łatwy i przyjazny samochód, co możewskazywać na kopiowanie pomysłu od produkujących kiedyś proste i taniesamochody Japończyków.

 

Nowe Doblo

Na zaczynających się właśnie targach European Road Transport Show 2005 wAmsterdamie Fiat zaprezentuje nowe Doblo.

 

Rośnie produkcja Toyoty w Wałbrzychu

Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu rozpoczęła produkcję 1.0litrowego silnika benzynowego oraz manualnych skrzyń biegów do nowego modeluToyoty Yaris. Tym samym możliwości produkcyjne fabryki zwiększyły się z 850do 930 tysięcy sztuk podzespołów rocznie.

 

Kia Sorento ciągnie najlepiej

Kia Sorento otrzymała w Wielkiej Brytanii tytuł samochodu roku wśródpojazdów mogących ciągnąć przyczepy ("The Towcar of the Year Awards 2006").

 

Utrudnienia na A4

Na podróżujących autostradą A4 Katowice-Kraków czekają utrudnienia wruchu. Koncesjonariusz - Autostrada Małopolska poinformował o remontachobiektów mostowych oraz nawierzchni.

 

Nowy Citroen Jumper w Polsce

Citroen Polska oficjalnie poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży na polskimrynku nowej generacji dostawczego modelu Jumper. Auto oferowane jest z trzemasilnikami, a ceny rozpoczynają się od 99 850 zł. brutto.

 

Ford ogranicza liczbę dostawców

Zgodnie z czerwcowymi zapowiedziami Ford przyspieszył konsolidacjędostawców w ramach programu Aligned Business Framework (ABF),który rozpoczął cztery lata temu. Na koniec 2008 r. Ford miał 2 198dostawców na świecie. Do końca tego roku Ford planuje pozostawienie 850dostawców.

 

911 bez ograniczneń

Najnowsze dzieło niemieckiego tunera pokazuje, że granice możliwości tuninguPorsche 911 GT3 i GT3 RS są niemal nieograniczone.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017