Wyszukiwałeś:

877

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 877

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

40 km lepszych dróg na Podkarpaciu

Zakończyła się modernizacja ponad 40 km dróg na Podkarpaciu:29-kilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 877 Leżajsk - Łańcut i 12,6km dróg powiatowych. Wykonawca prac była firma Skanska.

 

Nissan Murano: Japońska alternatywa

Pomimo tego, że w dzisiejszych czasach jest lansowana moda na samochodyekologiczne  wielkie SUVy wyposażone w potężne jednostki nader częstowpisują się w krajobraz naszych dziurawych dróg. Moda na te samochodynie przemija, a ze statystyk wynika, że częściej jeżdżą nimi kobiety. Wtym prężnie rozwijającym się segmencie jest jeden "niszowiec".Samochód który powstał w USA, ale przypłynął z Japonii. To niekto inny jak Nissan Murano.

 

"Majowe El Dorado" na drogach

Zakończył się długi majowy weekend. Jak wynika z policyjnych danych kierowcyponownie zapisali statystyki niechlubnymi liczbami spowodowanych wypadkówdrogowych i skalą pijanych kierowców.

 

Niebezpieczny długi weekend

Wzmożone kontrole na polskich drogach podczas majowych, długichweekendów nie przełożyły się na kulturę jazdy kierowców. Mimoobsady blisko 10 tys. funkcjonariuszy ruchu drogowego przy wsparciu żandarmeriiwojskowej, straży granicznej i celników podczas drugiego długiegoweekendu doszło do 557 wypadków.

 

Jest decyzja dla obwodnicy Leżajska

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o wydaniu decyzji lokalizacyjnej dla pierwszego etapu obwodnicyLeżajska w ciągu drogi krajowej nr 77. Trasa klasy GP będzie liczyć prawie4,2 km.

 

Ostatnie BMW Z4 sprzedane

Czerwone BMW Z4 Coupe, wystawione na aukcji Wielkiej Orkiestry ŚwiątecznejPomocy, zostało sprzedane. Samochód przekazany na rzecz WOŚP przezStowarzyszenie Dealerów BMW, przy wsparciu BMW Polska, osiągnął sumę152 877 zł i w ostatnią sobotę trafił do właściciela.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017