Wyszukiwałeś:

88

. Znaleziono 153 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 88

Spróbuj też wyszukać: 902

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 153 wszystkich):

Efektywny Goodyear

Według ogłoszonego w czerwcu rankingu oceniającego 500 największychprzedsiębiorstw działających w Polsce, Goodyear Dunlop Tires Polska zająłwysokie 5. miejsce, osiągając świetny wynik 91,88% zwrotu z zaangażowanegokapitału.

 

Gliwicka "dekawka" w remoncie

Dzisiaj tj. 31 lipca rozpoczął się długo oczekiwany remont ponad7-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 88 w Gliwicach - betonowy fragmentAlei Jana Nowaka - Jeziorańskiego. Prace potrwają do końca października 2007roku.

 

Dofinansowanie na metro

Jedną z najważniejszych warszawskich inwestycji jest budowa metra. Już terazbudowa końcowego odcinka pierwszej linii metra zostanie dofinansowana kwotą 88mln euro z UE. Są szanse na kolejne 700 mln euro z UE.

 

Przymiarki do zachodniej obwodnicy Gliwic

W połowie roku rozpocznie się przebudowa ul. Okulickiego oraz budowa nowegoodcinka tej drogi w Gliwicach. Prace przy realizacji inwestycji ruszą porozstrzygnięciu przetargu na wykonanie zadania – zawiadamia ZarządDróg Miejskich w Gliwicach. Trasa będzie częścią zachodniej obwodnicyGliwic.

 

Obwodnicy Gliwic ciąg dalszy

Ruszyły prace przy budowie części zachodniej obwodnicy drogowej Gliwic. Kosztrealizacji kontraktu finansowanego w całości ze środków budżetumiejskiego wyniesie ponad 11 mln zł. Oficjalne przekazanie placu budowywykonawcy nastąpiło pod koniec czerwca br.

 

Coraz więcej aut z Polski

Polskie fabryki z branży motoryzacyjnej wciąż pracują na wysokich obrotach.W lutym pobity został kolejny rekord produkcji samochodów. Wedługdanych opublikowanych przez Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar, w lutym2008 roku linie produkcyjne opuściło aż 88,8 tys. aut.

 

Śląskie walczy o pieniądze z RPO

Województwo śląskie podpisało pierwsze umowy o dofinansowanie ześrodków Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Dotycząone przebudowy drogi krajowej nr 52 w Bielsku-Białej i budowy bytomskiegoodcinka Obwodnicy Północnej Aglomeracji Górnośląskiej.

 

Gliwice: Remont wiaduktu na finiszu

Urząd Miejski w Gliwicach poinformował o kończącym się remoncie wiaduktudrogowego nad ulicą Folwarczną w Gliwicach. Modernizowany obiekt znajduje sięw ciągu drogi krajowej nr 88. Prace powinny zakończyć się w drugiej połowiegrudnia bieżącego roku.

 

Kolejny odcinek obwodnicy Gliwic

W zeszłym roku przekazano do użytku pierwszy odcinek  zachodniejobwodnicy Gliwic. Trasa prowadzi od węzła na DK nr 88 (obok Centrum HandlowegoARENA) – poprzez ul. Okulickiego – do skrzyżowania z ul.Sowińskiego.  Teraz trwają przygotowania do realizacji kolejnej częścitrasy od ul. Sowińskiego do ul. Daszyńskiego.  Inwestycja ma zakończyćsię w 2011 roku.

 

Wszystkie drogi prowadzą do ...Gliwic

Od „starej autostrady” (DK 88) w gliwickich Żernikach po granicęPolski z Republiką Czeską w Gorzyczkach prowadzone są szeroko zakrojone pracezwiązane z budową śląskiego odcinka A1. W Gliwicach zaawansowane robotytrwają m.in. przy ul. Pszczyńskiej – na jednym z największych w Europieskrzyżowań autostrad. Daleko posunięta jest też realizacja 15-kilometrowegoodcinka „jedynki” prowadzącego od gliwickiego węzła A1 – A4w kierunku Knurowa, Czerwionki-Leszczyn i Bełku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017