Wyszukiwałeś:

881

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 881

Spróbuj też wyszukać: 801

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

100 tys. nowych aut we wrześniu

Wrześniowa produkcja samochodów osobowych i dostawczych w Polsceosiągnęła poziom blisko 100 tys. sztuk. To niemal dwukrotnie więcej niżmiesiąc wcześniej. Niestety ten wzrost nie zostanie utrzymany ze względu nakryzys gospodarczy, a co za tym idzie ograniczenie produkcji.

 

Volkswagen na plusie mimo kryzusu

W pierwszych dziesięciu miesiącach bieżącego roku marka Volkswagen w Polscezanotowała wzrost sprzedaży w stosunku do analogicznego okresu w ubiegłymroku aż o 16,21 procent. W skali globalnej niemiecki koncern przekazał swoimklientom 5,29 miliona samochodów, co oznacza wzrost o +2,8 procent.

 

Droga Łańcut – Kańczuga do remontu

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego poinformował opodpisaniu umowy na przebudowę drogi wojewódzkiej nr 881 Łańcut– Kańczuga. Kontrakt podpisany z firmą Skanska będzie kosztować 41 mlnzł. Przebudowa potrwa do końca przyszłego roku.

 

Fabią dookoła świata

Wiosną zeszłego roku Fredrik Persson ze Szwecji wraz ze swoim ojcem wyruszyliŠkodą Fabia 1.4 TDI GreenLine w podróż dookoła świata.Przemierzywszy trzy kontynenty, Fabia osiągnęła zużycie paliwa na poziomiezaledwie 4,2 l/100 km.

 

Kierowcy dołożyli się do służby zdrowia

Choć tzw. podatek Religi przetrwał zaledwie nieco ponad rok, to w tym czasieudało się zgromadzić na kontach NFZ ponad 881 mln zł. Problemy zrozdysponowaniem tych środków sprawiły, że dopiero teraz uchwalono,gdzie trafią te pieniądze.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017