Wyszukiwałeś:

886

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 886

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Modernizacja DK nr 44

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Krakowie,poinformowała o otwarciu ofert w przetargu na modernizację drogi krajowej nr44 na odcinku Jaśkowice - Skawina.

 

Miliona nie będzie

Mimo iż liczba sprowadzanych do kraju używanych aut wciąż jest duża,najwyższa od 2004 roku, to raczej nie zostanie przekroczona granica milionasamochodów.

 

Dobry rok dla małopolskich drogowców

Rok 2007 był kolejnym rekordowym pod względem nakładów na inwestycje imodernizacje dróg w Małopolsce. Na budowę i remonty dróg wydanoaż 900 mln zł, co w porównaniu do poprzedniego roku stanowi wzrost o135%.

 

I półrocze na polskich drogach

Nieco mniej wypadków drogowych i odnotowanych kolizji, mniej zabitych irannych - tak wynika ze statystyki bezpieczeństwa na polskich drogach wpierwszym półroczu tego roku. Liczby trochę mniejsze, jednak cały czasbardzo wysokie, stawiające nasz kraj w niechlubnej czołówce państweuropejskich.

 

Rekordowy rok krakowskiej GDDKiA

Mijający 2008 rok był kolejnym rekordowym rokiem dla krakowskiego oddziałuGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. W ciągu 12 miesięcy nainwestycje związane z modernizacją i rozbudową małopolskiej siecidróg krajowych wydano aż 1,4 mld zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017