Wyszukiwałeś:

892

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 892

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Fiat odzyskuje akcje Ferrari

Włoski koncern samochodowy Fiat odkupił właśnie od Mediobanca oraz resztyczłonków konsorcjum bankowego 2,3 miliony akcji Ferrari, stanowiących 28,63procent kapitału spółki. Tym samym odzyskał część, która zostałasprzedana w 2002 roku z powodu kryzysu finansowego.

 

Uwaga! Kolejny długi weekend

Zaledwie trzy tygodnie po długim weekendzie majowym znów możemy zrobićsobie dłuższy odpoczynek od pracy, tym razem związany z Bożym Ciałem.Niestety, z pewnością znów zrobi się niebezpiecznie na drogach.

 

Dłuższe przebiegi na oponach Continental

O 22 procent dłuższe przebiegi przed wymianą – to najważniejszy wyniktestu porównawczego opon Continental, przeprowadzonego wewspółpracy z niezależną firmą autokarową.

 

Kto wybuduje Trasę Nowohucką?

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o otwarciu ofert w przetargu na budowę Trasy Nowohuckiej wKrakowie (droga ekspresowa S7). O kontrakt stara się 9 chętnych. Najniższaoferta to blisko 200 mln zł.

 

F1: Świetny Kubica!

Nieoczekiwane wydarzenia na starcie oraz błędy i inne kłopotynajgroźniejszych rywali spowodowały, że startujący z szóstej pozycjiRobert Kubica na metę przyjechał tylko za Alonso. I wciąż ma realne szansenawet na tytuł mistrzowski.

 

Bieszczadzka droga do remontu

Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich ogłosił przetarg naopracowanie dokumentacji i uzyskanie prawomocnej decyzji o zezwoleniu narealizację inwestycji drogowej dla zadania pn. Rozbudowa drogiwojewódzkiej nr 892 Zagórz – Komańcza oraz drogiwojewódzkiej Nr 897 na odcinku Komańcza – Radoszyce.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017