Wyszukiwałeś:

8C X

Spider X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 8C Spider

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Będzie 8C Spider

Alfa Romeo szykuje nie lada gratkę dla fanów sportowych modeli z otwieranymdachem. Sergio Marchionne zapowiedział, iż powstanie model 8C Spider, czyliwersja cabrio limitowanej serii 8C Competizione.

 

Tylko 500 sztuk Alfa Romeo 8C Spider

Jak dotąd wiadomo było, że wersja cabrio super-sportowej Alfy Romeo 8C,podobnie jak jej wariant o nadwoziu coupe (Competizione) zostanie wyprodukowanaw limitowanej serii. Teraz koncern z Turynu podał tajemniczą liczbę. Zaledwie500 sztuk 8C Spider trafi do garaży tych, którzy z miejsca gotowi sąwyłożyć około 200 000 euro. Auto do zobaczenia już podczas salonu wGenewie.

 

Co, za ile?

Salon samochodowy w Genewie jak każda tego typu impreza motoryzacyjna jestmiejscem wielu światowych premier nowych modeli koncepcyjnych ale przedewszystkim także aut, które jedną połową stoją na salonowychwybiegach, a drugą już w salonach sprzedaży. Przy okazji tegorocznej edycjiszwajcarskich targów podpytaliśmy kilku producentów jakwyceniają swoje najnowsze produkty.

 

Alfa Romeo Competizione 8C GTA

Alfa Romeo uwielbia wypuszczać limitowane serie swoich modeli. Nie inaczej jestw przypadku luksusowego, a zarazem sportowego Competizione 8C dla któregowłoska marka przygotowała podrasowaną wersję GTA - Gran Turismo Allegerita.

 

Alfa powraca po 14 latach

Po 14 latach przerwy i spekulacjach na temat powrotu, Alfa Romeo trafiłaponownie za wielki ocean. Na dzień dobry trafiło tam też 85 egzemplarzykultowego już modelu 8C Competizione, którego pierwsza sztuka trafiła wręce klienta.

 

Oto nowa Alfa!

Mimo zawirowań wokół nazwy następcy Alfy 147 włoski koncernpostanowił nie odwlekać zbytnio w czasie pierwszej prezentacji swojegonajnowszego modelu. Alfa Romeo Giulietta (tak będzie nazywać się ten model)pojawi się w sprzedaży po wystawie w Genewie.

 

Pininfarina ujawnia tajemnicę

Pininfarina podobnie jak Alfa Romeo obchodzi swoje jubileuszowe urodziny. Jednakw przypadku włoskiej firmy designerskiej chodzi tutaj o osiemdziesięcioleciedziałalności.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "8C Spider".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017