Wyszukiwałeś:

9 X

3 X

biopower X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 9 3 biopower

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

GM stawia na oszczędność

Na targach motoryzacyjnych Greater Los Angeles Auto Show (6-15 stycznia) koncernGeneral Motors prezentuje kilka swoich nowości. Główną cechą wszystkich mabyć oszczędność paliwa, funkcjonalność oraz przyjemność z jazdy.

 

Pierwsze hybrydowe Cabrio!

Innowacyjny hybrydowy pojazd koncepcyjny Saab 9-3 BioPower, debiutujący podczastargów motoryzacyjnych w Sztokholmie (30 marca - 9 kwietnia 2006 roku), oferujezerowy poziom emisji CO2 pochodzenia kopalnego, lepsze osiągi i kilkazmierzających do ograniczenia zużycia paliwa rozwiązań.

 

Rekordy Saaba

Wprowadzenie do sprzedaży modelu Saab 9-3 SportKombi, silnika 2.8 V6 orazekologicznego Saaba 9-5 BioPower przyczyniło się do uzyskania rekordowychwyników sprzedaży przez szwedzką markę.

 

Dynamiczny i zielony

Odświeżona niedawno gama modeli Saab 9-5 Sedan oraz SportCombi jest nadalposzerzana o nowe elementy. W najnowszym dziele szwedzkiego producentazastosowano ekologiczny, 210-konny silnik o pojemności 2,3 litra.

 

BioPower dołącza do gamy

Nowoczesny silnik o nazwie BioPower, stworzony przez Saaba będzie terazdostępny w wersjach Sport Sedan, SportKombi oraz kabriolet modelu z serii 9-3.Jednostka charakteryzuje się lepszymi osiągami oraz mniejszą emisją CO2pochodzenia kopalnego.

 

Saab 9-3 po liftingu

Kilka dni temu zagranicznym reporterom udało się złapać w obiektywie nowegoSaaba 9-3. Najprawdopodobniej jest to ostateczny wygląd samochodu, którybędzie już niebawem dostępny w trzech wersjach nadwoziowych.

 

Uterenowiony Saab 9-3

Po dość długim oczekiwaniu w końcu jest. Podczas marcowego salonusamochodowego w Genewie będzie można zobaczyć Saaba 9-3X - nową wersjęnadwoziową 9-3. Sprzedaż na europejskim rynku ruszy w drugiej połowiebieżącego roku.

 

Saab 9-5 już oficjalnie

Nowy, wyróżniający wygląd oraz zaawansowane technologie tonajważniejsze chyba cechy nowego Saaba 9-5, którego premiera będziemieć miejsce już na wystawie we Frankfurcie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "9 3 biopower".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017