Wyszukiwałeś:

9 X

3 X

sportkombi X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 9 3 sportkombi

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Saab 9-3 SportKombi już popularny

Nowy model Saaba, 9-3 SportKombi bije rekordy zamówień jeszcze przedpojawieniem się w salonach sprzedaży.

 

"Aktywny" samochód roku 2006

Podczas Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego w San Diego model Saab 9-3SportKombi otrzymał tytuł '2006 Active Lifestyle Vehicle of the Year'.

 

GM: Ponad 9 mln sprzedanych aut

Największy na świecie koncern motoryzacyjny - General Motors w 2005 rokusprzedał łącznie 9,17 miliona samochodów wszystkich swoich marek. Jest towynik o 2 procent lepszy niż przed rokiem.

 

Rekordy Saaba

Wprowadzenie do sprzedaży modelu Saab 9-3 SportKombi, silnika 2.8 V6 orazekologicznego Saaba 9-5 BioPower przyczyniło się do uzyskania rekordowychwyników sprzedaży przez szwedzką markę.

 

Saab 9-3 - model 2007

Do najważniejszych zmian w gamie modelu Saab 9-3 rocznik 2007 należąodświeżona i bardziej ergonomiczna deska rozdzielcza, sześciobiegowa manualnaskrzynia biegów dla dwóch wersji silnikowych oraz dwustrefowa, automatycznaklimatyzacja w standardzie.

 

BioPower dołącza do gamy

Nowoczesny silnik o nazwie BioPower, stworzony przez Saaba będzie terazdostępny w wersjach Sport Sedan, SportKombi oraz kabriolet modelu z serii 9-3.Jednostka charakteryzuje się lepszymi osiągami oraz mniejszą emisją CO2pochodzenia kopalnego.

 

Cadillac BLS kombi: Amerykanin po europejsku

Co najwyżej przeciętny start Cadillaca na Starym Kontynencie wymusił nawładzach koncernu przygotowanie wersji bardziej proeuropejskiej. Najpierwpojawił się BLS, a od końca ubiegłego roku również BLS w wersjikombi. I to właśnie Cadillac BLS Wagon jest obecnie najbardziej europejskim"Caddym".

 

Uterenowiony Saab 9-3

Po dość długim oczekiwaniu w końcu jest. Podczas marcowego salonusamochodowego w Genewie będzie można zobaczyć Saaba 9-3X - nową wersjęnadwoziową 9-3. Sprzedaż na europejskim rynku ruszy w drugiej połowiebieżącego roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "9 3 sportkombi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017