Wyszukiwałeś:

9 X

3 X

. Znaleziono 931 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 9 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 931 wszystkich):

Saab 9-3 Sport Sedan

Samochód przestał być dla wielu z nas jedynie środkiem lokomocji.Coraz częściej wymagamy, aby auto dawało nam radość z prowadzenia orazzapewniło nie tylko bezpieczną, ale także komfortową jazdę.

 

Nowa jednostka wysokoprężna Saaba 9-3

Nowy Saab 9-3 1.9 TiD, którego pierwsze egzemplarze pojawią się wsalonach sprzedaży Saaba na jesieni tego roku, zwiększy zaangażowanieszwedzkiej marki na europejskim rynku wysokiej klasy samochodównapędzanych silnikami diesla.

 

Saab 9-3 SportKombi już popularny

Nowy model Saaba, 9-3 SportKombi bije rekordy zamówień jeszcze przedpojawieniem się w salonach sprzedaży.

 

Potwierdzone bezpieczeństwo Saaba 9-3

Saab 9-3 Sport Sedan otrzymał przyznawaną po raz pierwszy złotą nagrodę"Top Safety Pick" amerykańskiego Instytutu Bezpieczeństwa Drogowego.

 

Saab 9-3 - model 2007

Do najważniejszych zmian w gamie modelu Saab 9-3 rocznik 2007 należąodświeżona i bardziej ergonomiczna deska rozdzielcza, sześciobiegowa manualnaskrzynia biegów dla dwóch wersji silnikowych oraz dwustrefowa, automatycznaklimatyzacja w standardzie.

 

Odświeżony Saab 9-3

Szwedzki producent samochodów zamierza wprowadzić kilka modyfikacji wsprzedawaną obecnie serię o nazwie 9-3. Poza zmianami w obrębie układunapędowego i wprowadzenia napędu na cztery koła szykują się jeszczemodyfikacje stylistyczne.

 

Saab 9-3 po liftingu

Kilka dni temu zagranicznym reporterom udało się złapać w obiektywie nowegoSaaba 9-3. Najprawdopodobniej jest to ostateczny wygląd samochodu, którybędzie już niebawem dostępny w trzech wersjach nadwoziowych.

 

Saab 9-3: Jeszcze więcej Aero-X

Jakiś czas temu w globalnej sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Saaba 9-3,który właśnie przechodzi face-lifting. Pomimo tego, za kulisami powstaje jużnowa generacja tego modelu. Po pierwszych wizualizacjach widać, że jegowygląd nawiązuje jeszcze bardziej do głośnego konceptu, Aero-X.

 

Saab 9-3: Turbo-odrzutowiec

Jako że obecny tydzień testów zostanie uwieńczony dniem ŚwiętegoMikołaja, który nieodłącznie kojarzy się z dzieciństwem, wartoodbyć małą sentymentalną przejażdżkę. Będąc dzieckiem, chyba jak każdybyłem zafascynowany maszynami latającymi. Gdy nieco podrosłem, zobaczyłem nasrebrnym ekranie popisy grupy Saab Performance Team. Od tamtego momentu mojezainteresowanie z Gripena przeniosło się na inny produkt firmy SvenskaAeroplan AtkieBolag. Był to Saab 9-3. Jednak co ma piernik do wiatraka?

 

Uterenowiony Saab 9-3

Po dość długim oczekiwaniu w końcu jest. Podczas marcowego salonusamochodowego w Genewie będzie można zobaczyć Saaba 9-3X - nową wersjęnadwoziową 9-3. Sprzedaż na europejskim rynku ruszy w drugiej połowiebieżącego roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "9 3".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017