Wyszukiwałeś:

9 X

4x X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 9 4x

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Mały Cadillaco-Saab

Szwedzka i amerykańska marka koncernu General Motors planują być bardziejkonkurencyjne w segmencie małych terenówek.

 

Nowy SUV Saaba

Ostatnie miesiące są dla szwedzkiej marki bardzo pracowite. Począwszy odsześćdziesiątych urodzin oraz nadchodzących modeli po face-liftingu, askończywszy na zapowiedzi całkowicie nowych aut, pośród których jest 9-4X.

 

Nowy SUV Saaba

Zagraniczni dziennikarze przyłapali na jednej z amerykańskich ulic mocnozamaskowany samochód, przypominający na pierwszy rzut oka jeden z modeliJeepa. Po bliższym zapoznaniu się okazało się, że jest to SUV Saaba, któryniebawem wejdzie na rynek.

 

SUV wg Saaba

Targi motoryzacyjne w Detroit jak zwykle obfitować będą w mnóstwonowych modeli oraz aut koncepcyjnych. Jedną z bardziej interesującychnowości, z punktu widzenia europejskiego kierowcy, będzie niewątpliwieprototypowy Saab 9-4X BioPower.

 

NAIAS 2008 - najciekawsze nowości

Początek sezonu nowości już za nami. Zakończyły się bowiem targimotoryzacyjne NAIAS w Detroit, na pewno największa i najważniejsza tego typuimpreza za oceanem, a być może wręcz i na całym świecie. I choć wiele zprezentowanych tam nowości nigdy nie pojawi się w Europie, to jednak częśćz nich już wkrótce wjedzie i na drogi Starego Kontynentu.

 

Saab poza General Motors?

Restrukturyzacje przeprowadzane w strukturach koncernu General Motors mogąpociągnąć za sobą ofiary w postaci możliwych likwidacji niektórychmarek. Aby taki los nie spotkał przynoszącego straty Saaba, władze tej markidążą do pełnego uniezależnienia się od amerykańskiego kolosa.

 

Plany Spykera wobec Saaba

Choć wciąż jeszcze pojawiają się głosy, iż Spyker może mieć kłopoty zezgromadzeniem niezbędnych środków na przejęcie i dalszy rozwójszwedzkiej marki, to ogłosił już plany co do najbliższej przyszłości inowych modeli marki Saab.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "9 4x".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017