Wyszukiwałeś:

9 X

5 X

sedan X

. Znaleziono 157 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 9 5 sedan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 157 wszystkich):

Saab 9-5: Jak SAAB to aero!

4.5 Jestem w zasadzie zadowolony z auta. W moimprzypadku nie jest na szczęście auto awaryjne. Polecam dla osób nielubiących się rzucać w oczy, ceniących komfort a dysponować zapasem mocy,który niejedno auto może rozłożyć na łopatki. Idealne autko dl...

 

Odmieniony Saab 9-5

W halach wystawowych wrześniowych targów motoryzacyjnych we Frankfurcie po razpierwszy publiczności zaprezentowany zostanie nowy Saab 9-5 w wersji Sedan orazSportCombi.

 

Dynamiczny i zielony

Odświeżona niedawno gama modeli Saab 9-5 Sedan oraz SportCombi jest nadalposzerzana o nowe elementy. W najnowszym dziele szwedzkiego producentazastosowano ekologiczny, 210-konny silnik o pojemności 2,3 litra.

 

Saab 9-3 - model 2007

Do najważniejszych zmian w gamie modelu Saab 9-3 rocznik 2007 należąodświeżona i bardziej ergonomiczna deska rozdzielcza, sześciobiegowa manualnaskrzynia biegów dla dwóch wersji silnikowych oraz dwustrefowa, automatycznaklimatyzacja w standardzie.

 

Honda Civic sedan w Polsce

Honda po raz kolejny poszerza gamę swojego topowego modelu Civic. Powprowadzeniu na polski rynek 5-drzwiowej wersji hatchback w ofercie japońskiejmarki pojawił się również sedan. W Polsce ta odmiana Civica dostępnabędzie tylko z jednym silnikiem benzynowym, a ceny rozpoczynać się będą od69 900 zł.

 

Pomarańczowa przyszłość Saaba

Niebawem starzejący się Saab 9-5 odejdzie na zasłużoną emeryturę. Zostanieon zastąpiony modelem o bardzo intrygującej, aczkolwiek nowoczesnej sylwetceprzypominającej prezentowanego niedawno pojazdu o nazwie Aero X.

 

Saab 9-5 już oficjalnie

Nowy, wyróżniający wygląd oraz zaawansowane technologie tonajważniejsze chyba cechy nowego Saaba 9-5, którego premiera będziemieć miejsce już na wystawie we Frankfurcie.

 
 

Saab 9-5 w wersji kombi już jest

Nowy Saab 9-5, który na rynku jest już jakiś czas, doczekał się wkońcu wersji kombi, która zostanie pokazana na targach genewskich,odbywających się w marcu.

 

Saab 9-5 Samochodem Roku

Saab 9-5 sedan 2.8V6 Turbo otrzymał tytuł Samochodu Roku w Singapurze. Tytułten przyznawany jest w prestiżowym "Consumer Guid" publikowanym w nałamach Wheels Asia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "9 5 sedan".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017