Wyszukiwałeś:

9 X

przelozen X

. Znaleziono 319 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 9 przelozen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 319 wszystkich):

Saab 9-3 Sport Sedan

Samochód przestał być dla wielu z nas jedynie środkiem lokomocji.Coraz częściej wymagamy, aby auto dawało nam radość z prowadzenia orazzapewniło nie tylko bezpieczną, ale także komfortową jazdę.

 

Ekologia i moc Saaba

Po sukcesie Saaba 9-5 BioPower na nadchodzącej wystawie motoryzacyjnej wDetroit zaprezentowany zostanie koncepcyjny jeszcze model Saab 9-5 AeroBioPower.

 

Saab 9-3: Turbo-odrzutowiec

Jako że obecny tydzień testów zostanie uwieńczony dniem ŚwiętegoMikołaja, który nieodłącznie kojarzy się z dzieciństwem, wartoodbyć małą sentymentalną przejażdżkę. Będąc dzieckiem, chyba jak każdybyłem zafascynowany maszynami latającymi. Gdy nieco podrosłem, zobaczyłem nasrebrnym ekranie popisy grupy Saab Performance Team. Od tamtego momentu mojezainteresowanie z Gripena przeniosło się na inny produkt firmy SvenskaAeroplan AtkieBolag. Był to Saab 9-3. Jednak co ma piernik do wiatraka?

 

Dziewięć biegów od Mercedesa

Mercedes wyznacza kolejne standardy. Według najnowszych doniesień koncern zeStuttgartu pracuje nad automatyczną skrzynią biegów, któraposiada aż dziewięć przełożeń.

 

Wątek na forum: przełożenie na moscie tylnym

mam problem z mercedesem kaczkom nie jedzie więcej jak 80 a ma niby most szybki 35/8 skrzynie piątke kaczka ma 4 rodzaje mostów ktury jest najszybszy lub jaka kolejnoś 44/10 44/9 35/8 34/7 ~michał

 

9 biegów w Range Roverze Evoque

Model Evoque będzie pierwszym seryjnie produkowanym autem, które zostanie wyposażone w 9-biegową skrzynię automatyczną. Przekładnia została skonstruowana przez niemiecką firmę ZF.

 

9-stopniowy automat Mercedesa

Wyścig zbrojeń pomiędzy koncernami motoryzacyjnymi przybiera różneformy. Kiedyś chodziło głównie o jak największą moc silnika, terazcoraz bardziej liczy się spalanie. Jednak producenci rywalizują także nainnych polach. Mercedes wprowadzi niebawem do nowej E-klasy 9-biegowąprzekładnię automatyczną.

 

Honda CR-V 2015: Z nowym dieslem i 9-stopniowym automatem

W coraz bardziej zatłoczonym segmencie SUV-ów i crossoverówtrzeba mieć mocne atuty, by ugrać dla siebie jak największy kawałek tortu.Do swojego arsenału asów w rękawie Honda CR-V dołącza nowe systemybezpieczeństwa i rozrywki, mocniejszego diesla i, po raz pierwszy w historii,9-stopniową przekładnię automatyczną.

 

Wątek na forum: Honda CR-V 2015: Z nowym dieslem i 9-stopniowym automatem

ładna ta honda, ale 9 biegów to lekka przesada, bo niebawem ten wyścig spowoduje że jak w ciężarowych będziemy miec po 16 przełożeń ~gonzo

 

Mazda CX-9: Japończyk po amerykańsku

Małe, miejskie, kompaktowe i co najwyżej średnie SUV-y opanowują dziśsystematycznie ulice europejskich miast. W takim towarzystwie Mazda CX-9 możeczuć się nieswoje, choć z drugiej strony musi budzić szacunek swymipotężnymi gabarytami.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "9 przelozen".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017