Wyszukiwałeś:

9 X

przelozen X

. Znaleziono 319 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 9 przelozen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 319 wszystkich):

Saab 9-3 Sport Sedan

Samochód przestał być dla wielu z nas jedynie środkiem lokomocji.Coraz częściej wymagamy, aby auto dawało nam radość z prowadzenia orazzapewniło nie tylko bezpieczną, ale także komfortową jazdę.

 

Ekologia i moc Saaba

Po sukcesie Saaba 9-5 BioPower na nadchodzącej wystawie motoryzacyjnej wDetroit zaprezentowany zostanie koncepcyjny jeszcze model Saab 9-5 AeroBioPower.

 

Saab 9-3: Turbo-odrzutowiec

Jako że obecny tydzień testów zostanie uwieńczony dniem ŚwiętegoMikołaja, który nieodłącznie kojarzy się z dzieciństwem, wartoodbyć małą sentymentalną przejażdżkę. Będąc dzieckiem, chyba jak każdybyłem zafascynowany maszynami latającymi. Gdy nieco podrosłem, zobaczyłem nasrebrnym ekranie popisy grupy Saab Performance Team. Od tamtego momentu mojezainteresowanie z Gripena przeniosło się na inny produkt firmy SvenskaAeroplan AtkieBolag. Był to Saab 9-3. Jednak co ma piernik do wiatraka?

 

Dziewięć biegów od Mercedesa

Mercedes wyznacza kolejne standardy. Według najnowszych doniesień koncern zeStuttgartu pracuje nad automatyczną skrzynią biegów, któraposiada aż dziewięć przełożeń.

 

9 biegów w Range Roverze Evoque

Model Evoque będzie pierwszym seryjnie produkowanym autem, które zostanie wyposażone w 9-biegową skrzynię automatyczną. Przekładnia została skonstruowana przez niemiecką firmę ZF.

 

9-stopniowy automat Mercedesa

Wyścig zbrojeń pomiędzy koncernami motoryzacyjnymi przybiera różneformy. Kiedyś chodziło głównie o jak największą moc silnika, terazcoraz bardziej liczy się spalanie. Jednak producenci rywalizują także nainnych polach. Mercedes wprowadzi niebawem do nowej E-klasy 9-biegowąprzekładnię automatyczną.

 

Honda CR-V 2015: Z nowym dieslem i 9-stopniowym automatem

W coraz bardziej zatłoczonym segmencie SUV-ów i crossoverówtrzeba mieć mocne atuty, by ugrać dla siebie jak największy kawałek tortu.Do swojego arsenału asów w rękawie Honda CR-V dołącza nowe systemybezpieczeństwa i rozrywki, mocniejszego diesla i, po raz pierwszy w historii,9-stopniową przekładnię automatyczną.

 

Wątek na forum: Honda CR-V 2015: Z nowym dieslem i 9-stopniowym automatem

ładna ta honda, ale 9 biegów to lekka przesada, bo niebawem ten wyścig spowoduje że jak w ciężarowych będziemy miec po 16 przełożeń ~gonzo

 

Mazda CX-9: Japończyk po amerykańsku

Małe, miejskie, kompaktowe i co najwyżej średnie SUV-y opanowują dziśsystematycznie ulice europejskich miast. W takim towarzystwie Mazda CX-9 możeczuć się nieswoje, choć z drugiej strony musi budzić szacunek swymipotężnymi gabarytami.

 

Wątek na forum: przełożenie na moscie tylnym

mam problem z mercedesem kaczkom nie jedzie więcej jak 80 a ma niby most szybki 35/8 skrzynie piątke kaczka ma 4 rodzaje mostów ktury jest najszybszy lub jaka kolejnoś 44/10 44/9 35/8 34/7 ~michał

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "9 przelozen".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017