Wyszukiwałeś:

901

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 901

Spróbuj też wyszukać: dtś

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wadliwe drążki kierownicze w XC90

Volvo Car Corporation ogłasiła kampanię przywoławczą, w związku zbezpłatną wymianą końcówek drążków kierowniczych w modelach Volvo XC90 zlat 2003-2006.

 

Ełk, Wielka Łąka, Pyskowice, Okup w przebudowie

Ruszą prace na kolejnych niebezpiecznych skrzyżowaniach z listy GDDKiA.Podpisane ostatnio kontrakty o łącznej wartości ponad 8,6 mln zł zmieniąwarunki podróżowania i poprawią bezpieczeństwo w czterech miejscowościach:Ełk, Wielka Łąka, Pyskowice, Okup. Wszystkie projekty w 61% zostanądofinansowane ze środków Unii Europejskiej.

 

Mercedes Vito: Moby Dick

Mercedes Vito z napędem 4x4 to auto niesamowite choćby z tego powodu, że napolskich drogach gości on równie rzadko, co wieloryby w MorzuBałtyckim.

 

Grupa PGD w klubie 10 000

Grupa PGD, jako pierwsza firma dealerska w Polsce, dołączyła do elitarnegoklubu dealerów, których roczna sprzedaż przekracza 10 tys.samochodów.

 

Maserati MC12 z rekordem Nurburgring

Z cyklu „Jestem najszybszy na Nurburgring” - Maseratipoinformowało, iż model MC12 ustanowił nowy, oficjalny rekord toru. Włoskisprinter zanotował czas 7 min. 24,29 s.

 

Na plusie, choć na minusie

Choć jako jeden z nielicznych krajów możemy pochwalić się większąsprzedażą nowych samochodów niż przed rokiem, to jednak tak naprawdęzawdzięczamy to krajom sąsiedzkim.

 

Zamknięta DK 46 od Ozimka do Grodźca

W związku z przebudową drogi krajowej nr 46 pomiędzy Ozimkiem a Grodźcem od18 września rano odcinek ten zostanie zamknięty i wprowadzony będzie objazd.Ruch pokierowany zostanie drogą wojewódzką nr 463 na odcinku Ozimek– Zawadzkie i dalej drogą wojewódzką nr 901 na odcinku Zawadzkie– Dobrodzień - informuje opolski oddział GDDKiA. Przebudowa około2,5-kilometrowego odcinka DK46 pochłonie 9,25 mln zł.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017