Wyszukiwałeś:

902

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 902

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Kia Sorento najlepsza w klasie

Amerykański magazyn motoryzacyjny Truck Trend przyznał tytuł "Najlepszyw klasie" (Best in Class) kompaktowych samochodów SUV dla Kia Sorento.

 

Mercedes Vito: Moby Dick

Mercedes Vito z napędem 4x4 to auto niesamowite choćby z tego powodu, że napolskich drogach gości on równie rzadko, co wieloryby w MorzuBałtyckim.

 

WRC: Sardynia dla Loeba, znakomity Kościuszko!

40. Tyle zwycięstw ma już na swoim koncie Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC).Francuz w ostatni weekend wygrał Rajd Sardynii, szóstą eliminacjętegorocznego sezonu WRC. 1. To z kolei cyfra Michała Kościuszko i jego pilotaMacieja Szczepaniaka (Suzuki Swift S1600), którzy we Włoszech odnieśliswoje pierwsze zwycięstwo w klasyfikacji Junior WRC!

 

Koreańczycy w pierwszej piątce

Cztery dekady wystarczyły by koncern Hyundai-Kia Automotive Group należał dogrona najprężniej produkujących i sprzedających firm samochodowych naświecie. Według raportu Automotie News Koreańczycy w ubiegłym roku zajęlipiąte miejsce w rankingu globalnej sprzedaży.

 

Zabrze: Ruszyła budowa DTŚ

W ubiegły wtorek oficjalnie rozpoczęto budowę zabrzańskiego fragmentuDrogowej Trasy Średnicowej. Dwa odcinki tej trasy o łącznej długości 4,7 kmzostaną wybudowane do końca 2010 roku. Wykonawcą inwestycji wartej blisko 300mln zł jest firma Budimex Dromex S.A.

 

Gliwice: Będą pieniądze na DTŚ

Na początku listopada rozpoczęto budowę Drogowej Trasy Średnicowej w Zabrzu.Jest to początek realizacji zachodniej części trasy, która obejmieZabrze i Gliwice. Kilka dni temu zawarto także porozumienie dotyczącefinansowania budowy drogi na terenie Gliwic.

 

Poziom produkcji wciąż spada

Przerwy w produkcji w polskich zakładach branży motoryzacyjnej wpłynęły naosiągnięcie wyjątkowo niskiego poziomu produkcji w listopadzie. Wprzedostatnim miesiącu tego roku fabryki opuściło tylko 65,6 tys. nowych aut.Wynik jest o ponad 27% gorszy niż w tym samym okresie ubiegłego roku.

 

PZPM: Sprzedaż nowych aut użytkowych nadal na minusie

Z danych pochodzących z firm członkowskich PZPM wynika, że sprzedaż nowychpojazdów użytkowych w pierwszym kwartale bieżącego roku nadal zwalnia.

 

WRC: Hattrick Hirvonena

To już trzecie zwycięstwo z rzędu. Mikko Hirvonen z fabrycznego zespołuForda znowu ograł Sebastiena Loeba (Citroen) i wygrał rundę WRC. Tym razembył to Rajd Finlandii.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017