Wyszukiwałeś:

905

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 905

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Rośnie produkcja samochodów w Polsce

Zwiększa się poziom produkcji samochodów w Polsce. W porównaniuz rokiem 2006, wyprodukowano łącznie o 7,5% więcej samochodówosobowych i dostawczych. Największymi producentami pozostają Fiat (autaosobowe) i Volkswagen (auta dostawcze).

 

Audi bije rekordy

W roku obrachunkowym 2007 koncern Audi ponownie pobił rekordy pod względemwielkości produkcji, ilości sprzedanych samochodów, obrotów iwyników.

 

Kolejny dobry rok dla Fiata

Miniony 2008 rok był kolejnym dobrym i rekordowym rokiem dla Fiata Auto Poland.Największy producent samochodów w Polsce wzmocnił swoją pozycję.Zakład w Tychach wyprodukował blisko pół miliona aut, prawie o 30procent więcej niż w 2007 roku.

 

Fiat Auto Poland na plusie

Wzrost produkcji, sprzedaży, zysków oraz zatrudnienia - tak w wielkimskrócie można podsumować miniony rok w największej ze spółekGrupy Fiata w Polsce.

 

Przegląd inwestycji na śląskich drogach wojewódzkich

W tym roku na modernizację i utrzymanie dróg wojewódzkich naŚląsku zaplanowano 282,1 mln zł z budżetu Samorządu Województwa.Dwie główne inwestycje to budowa przejazdu pod torami kolejowymi wPszczynie (DW 933) i gruntowna przebudowa ponad dwukilometrowego odcinka DW 941między Wisłą Głębcami a przełęczą Kubalonka. Rocznie remontuje sięgruntownie ok. 100 km dróg – informuje UM woj. Śląskiego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017