Wyszukiwałeś:

906

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 906

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Auta made in Poland 2005

Całkowita produkcja samochodów osobowych wyniosła w ubiegłym roku 527 020sztuk, co jest wynikiem o 2,11% lepszym niż w roku 2004. Na dość wysokimpoziomie utrzymuje się również produkcja samochodów dostawczych. Biorąc poduwagę wynik całoroczny (85 003 auta) jest on o 12,2% wyższy niż w roku 2004- poinformował instytut Samar.

 

F1: Dublet Renault

Włoch Giancarlo Fisichella (Renault) wygrał niedzielny wyścig o Grand PrixMalezji na torze Sepang, drugą eliminację mistrzostw świata Formuły 1. Tojego trzecie zwycięstwo w karierze.

 

Pół miliona Volvo S60

Volvo S60 zostało wyprodukowane w liczbie 500 tys. egzemplarzy. Jubileuszowymodel zjechał 25 października br. z taśm fabryki w belgijskiej miejscowościGhent.

 

Actyon Sports, L200, Navara, Ranger: Bitwa pickupów

Pick-upy. Jeszcze kilka lat temu samochody tak rzadko spotykane na polskichdrogach, jak banany i mandarynki w sklepach w czasach realnego socjalizmu.Obecnie przeżywają boom popularności w naszym kraju, głównie zasprawą możliwości odliczenia pełnego podatku VAT przy zakupie.Sprawdziliśmy, co jeszcze są w stanie zaoferować auta z paką. Na tapecieMitsubishi L200, Nissan Navara, Ford Ranger i Ssangyong Actyon Sports

 

3000 km w 4 lata?

14 lutego 2008 roku miała miejsce konferencja prasowa zorganizowana przezMinisterstwo Infrastruktury. Głównym tematem była budowa sieci drogowejna Mistrzostwa Europy Euro 2012. Według Ministra Cezarego Grabarczyka do 2012roku uda się zbudować ponad 3000 km dróg.

 

WRC: Loeb najszybszy w Meksyku

Mistrz Świata Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC) wygrał Rajd Meksyku,trzecią eliminację WRC. Dzięki zwycięstwu Loeb zbliżył się w klasyfikacjigeneralnej kierowców na odległość jednego punktu do lidera rozgrywek,Fina Mikko Hirvonena (Ford Focus WRC).

 

290 mln zł za obwodnicę Lublińca

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na budowę północnego odcinka obwodnicy Lublińca. Nowa ponad 5 kmtrasa znajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 46. Prace warte ponad 290 mln złpotrwają dwa lata.

 

Remonty mostów w okolicach Częstochowy

Kierowcy poruszający się DK nr 1 w kierunku Częstochowa – Katowice orazna drodze nr 906 Lubliniec – Woźniki muszą uzbroić się wcierpliwość. Drogowcy rozpoczęli remonty obiektów mostowych.

 

Sezon remontowy na wojewódzkich drogach Śląska

Na Śląsku sezon remontowy na drogach wojewódzkich w pełni. Otoprzegląd obecnie występujących utrudnień w ruchu występujących na drogachwojewódzkich.

 

Przybyło lepszych dróg na północy śląskiego

Od jesieni ub. roku trwały remonty na kilku odcinkach drógwojewódzkich w północnej części województwa śląskiego.Kosztem niespełna 15 mln złotych wyremontowano 15,4 km kilku drógwojewódzkich.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017