Wyszukiwałeś:

910

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 910

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Mercedes CLS: Coupe-limuzyna

Moc, dynamika, komfort, piękny wygląd to tylko niektóre z cech, jakieprzychodzą od razu na myśl po kilku dniach, jakie Mercedes CLS spędził wnaszej redakcji.

 

Większe strefy – więcej inwestycji

Rząd wydał rozporządzenia w sprawie kostrzyńsko-słubickiej, pomorskiej iwałbrzyskiej specjalnej strefy ekonomicznej. Zmiany przyczynią się doulokowania wielu inwestycji na w nowych granicach SSE.

 

Fiat Sedici: Włoch z japońskim rodowodem

Po niedawnym renesansie, włoska marka postanowiła poeksperymentować isprawdzić się na nowym gruncie. Krokiem ku temu był mariaż Fiata zjapońskim Suzuki, w wyniku którego powstał model Sedici, brat bliźniakSX4. Auto stworzone z myślą o ludziach aktywnych, reprezentujące całkiemnowy segment crossover.

 

Ile waży autostrada A1?

Realizacja projektu budowy autostrady A1 to ogromne ilości staranniezaplanowanych zadań i czynności oraz wręcz niewyobrażalne wielkościcharakteryzujące prace transportu, sprzętu i ludzi.GTC - wykonawca około 90kilometrowego odcinka autostrady z Rusocina do Nowych Marz postanowił zestawićwszystkie dane i „zważyć” autostradę.

 

Mazda6 - dalsze fakty

Po światowej premierze na wystawie we Frankfurcie coraz bliżej do rynkowegodebiutu drugiej generacji Mazdy6. Znane są już też pierwsze ceny tego modelu.

 

Hyundai i10 już w Europie

Po niedawnej światowej premierze Hyundaia i10 podczas wystawy samochodowej wNew Delhi, teraz przyszedł czas na debiut najmniejszego Koreańczyka na rynkueuropejskim.

 

WRC: Loeb najszybszy w Meksyku

Mistrz Świata Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC) wygrał Rajd Meksyku,trzecią eliminację WRC. Dzięki zwycięstwu Loeb zbliżył się w klasyfikacjigeneralnej kierowców na odległość jednego punktu do lidera rozgrywek,Fina Mikko Hirvonena (Ford Focus WRC).

 

Hyundai i10: Koreański maluch z Indii

Następca Atosa, drugi z nowej generacji modeli Hyundaia z literką"i" w nazwie, mimo iż jest wytwarzany w Indiach, ma za zadaniepodbić europejski segment maluchów. Choć napotka na swojej drodze sporokonkurentów, to jednak wydaje się, iż nie stoi na z górystraconej pozycji.

 

WRC: Loeb nie pozostawił złudzeń

Obrońca tytułu mistrza świata Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC) po razpierwszy w karierze wygrał Rajd Walii GB, piętnastą i ostatnią tegorocznąeliminację mistrzostw świata. Świeżo upieczony mistrz świata, którykoronę najlepszego kierowcy rajdowego na świecie przywdział już piąty raz zrzędu, dzięki wygranej dowiózł także do mety tytuł mistrzowskikonstruktorów dla zespołu Citroena.

 

Fiesta przegoniła Golfa

Choć w finałowej potyczce o tytuł "World Car of the Year"Volkswagen Golf pokonał Forda Fiesta, to jednak w marcu to mały Ford cieszyłsię większą popularnością, przynajmniej jeśli chodzi o europejski rynek.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017