Wyszukiwałeś:

911 X

GT3 X

RS X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 911 GT3 RS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Porsche 911 GT3: Uliczny sportowiec

Salon Samochodowy w Genewie to doskonała okazja do zaprezentowania najnowszejwersji wyścigowego modelu Porsche 911 GT3. Ultra-sportowy model powstał nabazie modelu 997 i dysponuje mocą 415 KM.

 

Agresywne Porsche 911 GT3 RS

Porsche ma zamiar wypuścić na rynek kolejną wersję jednego ze swoich bardzoszybkich modeli. Tym razem będzie to model 911 GT3 RS. Pomimo tego, żesamochód ten jest specjalnie przygotowany do wyścigów, będzie dopuszczony doruchu ulicznego.

 

Szklana 911-stka

W zeszłym tygodniu brytyjski magazyn Auto Express uczestniczył w pierwszejpół-oficjalnej sesji zdjęciowej nowego Porsche 911 Targa. Charakteryzować gobędzie panoramiczny dach szklany dostępny w standardowym wyposażeniu.

 

Nieplanowany debiut GT2

Prospekty i pierwsze zdjęcia wersji produkcyjnej modelu GT2 przeleżałyby wspokojnym miejscu, nie widząc światła dziennego jeszcze przez 9 tygodni,gdyby nie "przypadek", który sprawił że pojawiły się w Internecie.

 

Akcja serwisowa Porsche 911 GT3

Porsche musi wezwać do serwisów na całym świecie 128 posiadaczysuper-sportowych modeli 911 GT3 i 911 GT3 RS. W samochodach niezbędna jestwymiana panelu konsoli z przełącznikami „TC-Off” (sterującekontrolą trakcji) i „PASM” (Porsche Active Suspension Management– regulacja twardości zawieszenia).

 

AMI Lipsk 2009: Najważniejsze premiery (VIDEO)

Nowe wydanie bestsellerowego Peugeota 206, sportowe Audi TT RS czyrodzinno-biznesowy Opel Insignia Sports Tourer. W telegraficznym skrócieprzedstawiamy najważniejsze premiery tegorocznego salonu samochodowego AMI wLipsku.

 

Karbonowe dodatki dla GT3

Właściciele Porsche 911 GT3 oraz ekstremalnej wersji GT3 RS mogą jużzamawiać specjalne dodatki unowocześniające o swoich samochodów. Sąone dostępne dla klientów z całego świata oprócz Chin.

 

Koniec ciężkiego akumulatora

Nie dość, że są ciężkie to jeszcze zajmują dużo miejsca i są małowydajne. Mowa jest tutaj o tradycyjnych akumulatorach, które sąodpowiedzialne za zasilanie samochodu. Już niedługo się to zmieni za sprawąPorsche.

 

911 bez ograniczneń

Najnowsze dzieło niemieckiego tunera pokazuje, że granice możliwości tuninguPorsche 911 GT3 i GT3 RS są niemal nieograniczone.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "911 GT3 RS".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017