Wyszukiwałeś:

911 X

cabrio X

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 911 cabrio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Porsche-Mix: 911 w Cabrio!

Porsche kontynuuje rozbudowę wersji legendarnej 911-tki. Kolejnym krokiem w tymkierunku jest kombinacja modelu 911 Turbo z karoserią Cabrio.

 

Turbodoładowane kabrio

Porsche wyszło po raz kolejny naprzeciw sympatykom rozwianych fryzur. Odwrześnia w salonach sprzedaży niemieckiego producenta pojawi się wersjanadwoziowa Cabrio modelu 911 Turbo. 310 km/h bez dachu? W tym aucie jest tomożliwe.

 

100 000 zbudowanych 911-tek

Porsche świętuje kolejny jubileusz. Wczoraj z macierzystej fabryki wmiejscowości Zuffenhausen zjechał 100 000 egzemplarz "dziewięćsetjedenastki".

 

Porsche ze szperą!

Kilka tygodni po zaprezentowaniu odświeżonego Porsche 911 w wersjach znapędem na tylną oś, przyszedł czas na odmiany z napędem na cztery koła.Główne zmiany, jakim poddano Carrerę 4 i Carrerę 4S objęły układnapędowy, skrzynię biegów oraz układ przeniesienia napędu.

 

Oto nowe Porsche 911 Turbo

Nowe Porsche 911 Turbo już jest. Przynajmniej na zdjęciach bo do momentupojawienia się w salonach pozostało jeszcze trochę czasu. Auto zostanieoficjalnie pokazane publiczności podczas targów we Frankfurcie, ale mymamy już pierwsze szczegóły.

 

Porsche 911 Turbo znów czaruje

Porsche wprowadza nowy model na pierwszą pozycję listy swoich seryjnychsamochodów sportowych. Nowe Porsche 911 Turbo zostało zarównozmodernizowane pod względem technologicznym, jaki i odświeżone stylistycznie.

 

A może cabrio?

Właśnie do sprzedaży weszło Porsche Panamera, a już pojawiają się plotki,że szykowana jest wersja bez dachu. Auto straci jedną parę drzwi i będziedroższe o 45 tysięcy złotych.

 

Porsche 911 Turbo S: jeszcze więcej mocy

Marcowa wystawa w Genewie będzie miejscem światowej premiery kolejnej wersjiPorsche 911, tym razem przeznaczonej dla tych kierowców, dlaktórych moc, osiągi i właściwości jezdne odgrywają najważniejsząrolę.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "911 cabrio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017