Wyszukiwałeś:

911 X

gt2 X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 911 gt2

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Pustynne testy Porsche

Parę dni temu inżynierowie Porsche zostali przyłapani na jednej zamerykańskich pustyń wraz z małą flotą 911-tek. Wśród modeli z aktualnegozestawienia pojawiły się dwa prototypy, o wyglądzie różniącym się odpozostałych samochodów.

 

Nieplanowany debiut GT2

Prospekty i pierwsze zdjęcia wersji produkcyjnej modelu GT2 przeleżałyby wspokojnym miejscu, nie widząc światła dziennego jeszcze przez 9 tygodni,gdyby nie "przypadek", który sprawił że pojawiły się w Internecie.

 

Audi RS8 trafi do sprzedaży!

Wolfgang Hatz - szef zespołu Audi odpowiedzialnego za opracowywaniesilników - przyznał w rozmowie z brytyjskim Autocar, że Audi RS8 trafido sprzedaży w drugiej połowie 2009 roku.

 

Silniki BMW znów najlepsze

Bawarski producent samochodów utwierdził swoją dominację w plebiscycieInternational Engine of the Year. Nie dość, że jeden z jego silnikówzdobył nagrodę, to na dodatek w pięciu innych kategoriach też wygrałyjednostki produkowane przez BMW.

 

Nissan GT-R pobił swój rekord

Wszyscy pamiętamy jak kilkanaście miesięcy temu Nissan GT-R aż o kilkasekund pobił na torze Nurburgring rekord ustanowiony przez Porsche 911 GT2. Niecieszył się jednak długo tym tytułem bowiem odebrało mu go Corvette C6 ZR1.

 

Następca Nissana GT-R w 2013 roku

Najwierniejsi fani Nissana czekali 5 lat na to aż koncern zafunduje imtechnologiczne dzieło pokroju modelu GT-R. Teraz zostały im 4 lata nauzbieranie pieniędzy na obecny model R35 lub czekanie na następcę tej wersji.

 
 
 

Porsche 911 Carrera T ? budżetowe ?R?

Jeśli gubicie się w gamie Porsche 911, to nie mamy dobrych wieści. Niemieckiproducent zaprezentował właśnie kolejny wariant – model Carrera T.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "911 gt2".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017