Wyszukiwałeś:

911 X

turbo X

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 911 turbo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

Porsche 911 Turbo: Moc ciśnienia

Topowy model producenta super-sportowych samochodów Porsche 911 Turbo dysponujejeszcze większą mocą. Szósta generacja auta zostanie zaprezentowana naSalonie Samochodowym w Genewie, zaś debiut rynkowy przewidziano na czerwiec2006 roku.

 

Porsche 911 GT3: Uliczny sportowiec

Salon Samochodowy w Genewie to doskonała okazja do zaprezentowania najnowszejwersji wyścigowego modelu Porsche 911 GT3. Ultra-sportowy model powstał nabazie modelu 997 i dysponuje mocą 415 KM.

 

Sportowy pakiet dla Porsche 911 GT3

Dla nowego modelu Porsche 911 GT3 niemiecki producent - podobnie jak w przypadkupoprzednich wersji - wprowadził do sprzedaży specjalny pakiet sportowy dlaczłonków klubu Porsche.

 

Porsche-Mix: 911 w Cabrio!

Porsche kontynuuje rozbudowę wersji legendarnej 911-tki. Kolejnym krokiem w tymkierunku jest kombinacja modelu 911 Turbo z karoserią Cabrio.

 

Turbodoładowane kabrio

Porsche wyszło po raz kolejny naprzeciw sympatykom rozwianych fryzur. Odwrześnia w salonach sprzedaży niemieckiego producenta pojawi się wersjanadwoziowa Cabrio modelu 911 Turbo. 310 km/h bez dachu? W tym aucie jest tomożliwe.

 

Pustynne testy Porsche

Parę dni temu inżynierowie Porsche zostali przyłapani na jednej zamerykańskich pustyń wraz z małą flotą 911-tek. Wśród modeli z aktualnegozestawienia pojawiły się dwa prototypy, o wyglądzie różniącym się odpozostałych samochodów.

 

Nissan nie kłamał, GT-R jest szybszy od 911-tki

Druga runda starcia pomiędzy Nissanem GT-R i Porsche 911 Turbo ponowniezakończyła się zwycięstwem japońskiego modelu. Po zanotowaniu lepszegoczasu na północnej pętli toru Nuerburgring, sportowiec Nissana okazałsię szybszy w jazdach testowych zorganizowanych przez niemiecki magazynu AutoBild.

 

Oto nowe Porsche 911 Turbo

Nowe Porsche 911 Turbo już jest. Przynajmniej na zdjęciach bo do momentupojawienia się w salonach pozostało jeszcze trochę czasu. Auto zostanieoficjalnie pokazane publiczności podczas targów we Frankfurcie, ale mymamy już pierwsze szczegóły.

 

Porsche 911 Turbo znów czaruje

Porsche wprowadza nowy model na pierwszą pozycję listy swoich seryjnychsamochodów sportowych. Nowe Porsche 911 Turbo zostało zarównozmodernizowane pod względem technologicznym, jaki i odświeżone stylistycznie.

 

Porsche 911 Turbo S: jeszcze więcej mocy

Marcowa wystawa w Genewie będzie miejscem światowej premiery kolejnej wersjiPorsche 911, tym razem przeznaczonej dla tych kierowców, dlaktórych moc, osiągi i właściwości jezdne odgrywają najważniejsząrolę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "911 turbo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017