Wyszukiwałeś:

913

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 913

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Pieniądze na żelazne drogi

24 lutego br. podpisano umowy na realizacje projektów modernizacyjnych na koleiz wykorzystaniem funduszy UE na kwotę ponad 60 mln euro. W ramach projektów,kosztem blisko 53 mln eur zmodernizowany zostanie węzeł kolejowy w Poznaniu.

 

Toyota: W 2007 detronizacja GM?

Toyota nie zwalnia tempa pod względem liczby sprzedanych aut. W tym rokujapoński producent sprzeda w przybliżeniu 1,12 mln samochodów, zwiększająctym samym swój rekord z zeszłego roku o 120 tys. sztuk. Prognozy na przyszłe365 dni 2007 roku zapowiadają kolejne wzrosty w sprzedaży.

 

VW Poznań miliony na inwestycje

W 2006 r. w zakładach VW w Poznaniu wyprodukowano 167 tys. samochodówosobowych i dostawczych i 913 tys. głowic do silników. Na 2007 rok spółkaplanuje duże inwestycje.

 

VW Poznań szykuje się do produkcji Caddy Maxi

Zgodnie z planami, z początkiem roku 2007 do zakładów w Hanowerzeprzeniesiona została produkcja, wytwarzanych do tej pory w Poznaniu, modeli T5Shuttle i Caravelle. W poznańskim zakładzie wolne moce produkcyjne zostanąskierowane dla modeli Caddy i nowego Caddy Maxi, którego produkcja zostaniewdrożona w drugiej połowie roku.

 

Milion bez 5,5 tys.

Naprawdę niewiele zabrakło, by w 2007 roku została pokonana bariera milionasprowadzonych do Polski samochodów używanych. Według danychMinisterstwa Finansów nasi rodacy przywieźli w ubiegłym roku do kraju wsumie 994.564 auta.

 

Sezon remontowy na wojewódzkich drogach Śląska

Na Śląsku sezon remontowy na drogach wojewódzkich w pełni. Otoprzegląd obecnie występujących utrudnień w ruchu występujących na drogachwojewódzkich.

 

PZPM: łagodna jesień dla motoryzacji we wrześniu

Wg danych o pierwszych rejestracjach nowych samochodów osobowych iciężarowych do 3,5 t, rynek tych samochodów w Polsce w ciągu ośmiumiesięcy wyniósł 204 937 sztuk i zmniejszył się o 17,1%, wporównaniu z ub.rokiem. Wyniki sprzedaży za taki sam okres wskazywałyna spadek sprzedaży o 3,1%.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017