Wyszukiwałeś:

92

. Znaleziono 144 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 92

Spróbuj też wyszukać: drogi 90 pompa wody honda civic 1992

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 144 wszystkich):

Sektor transportu: fundusze z UE nie są zagrożone

"Do końca września br. wydaliśmy w ramach Sektorowego ProgramuOperacyjnego Transport (SPOT) 92 mln EUR, tym samym oznacza to, że nie nażadnego zagrożenia dla wykorzystania funduszy unijnych na infrastrukturętransportową" - minister transportu Jerzy Polaczek.

 

Uwaga na silny wiatr

„(...) w związku z wichurami przechodzącymi nad Polską drogiutrzymywane przez GDDKiA są przejezdne. Wszelkie utrudnienia spowodowanepowalonymi konarami i połamanymi drzewami usuwane są na bieżąco”– zapewnia GDDKiA. Kierowcy powinni jednak zwrócić uwagę naostrożną i rozważną jazdę z prędkością dostosowaną do warunkówpanujących na drogach.

 

Budują, remontują, planują

Wiosenna pogoda w styczniu umożliwiła kontynuację prac budowlanych nadrogach. Na krajowych szlakach przez Wielkopolskę ekipy firm drogowych pracująjednak w ograniczonym zakresie.

 

Mitsubishi L200 Cargo

L200 Cargo jest samochodem dwuosobowym z zabudową, która ma opuszczanewszystkie burty (zarówno tylną, jak i boczne). Auto jest adresowanem.in. do klientów z firm budowlanych, zakładów wykonującychusługi szklarskie oraz rolników. Zgodnie z cennikiem auto kosztuje 96990 PLN brutto, jednak obecna promocyjna cena to 92 990 PLN brutto (76 221 PLNnetto).

 

Konin: Otwarto nową przeprawę

Urząd Miejski w Koninie poinformował, że 15 grudnia bieżącego roku oddanodo użytku drugą przeprawę przez Wartę. Wybudowany po 20 latach starań mostznajdujący się w ciągu drogi krajowej nr 25, otrzymał nazwę UniiEuropejskiej.

 

Kolejna umowa na remont DK 4

Podpisano umowę na modernizację ostatniej, czwartej części zadaniazwiązanego z przebudową drogi krajowej nr 4 na odcinku Machowa –Łańcut. Kontrakt obejmuje fragment krajowej czwórki z Rzeszowa doŁańcuta. Prace będą kosztować prawie 92 mln zł.

 

Poznań: Lechicka do remontu

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu poinformował o ogłoszeniu przetarguna przebudowę ulicy Lechickiej na odcinku od ulicy Serbskiej do skrzyżowania zulicą Naramowicką. Modernizacja trasy jest ważna ze względu na fakt, żeznajduje się w ciągu drogi krajowej nr 92.

 

Konin: 6 mln zł za dwie ulice

Władze Konina wydadzą ponad 6 mln zł na dwie inwestycje drogowe w mieście.Za te pieniądze wyremontowane zostaną odcinki ulic Poznańskiej (w ciągudrogi krajowej nr 92) i Szpitalnej.

 

Poznań: Trwa przebudowa Lechickiej

Do listopada bieżącego roku potrwają prace związane z modernizacją ulicyLechickiej w Poznaniu. Trasa będąca fragmentem drogi krajowej nr 92 otrzymadrugą jezdnię. Ma to umożliwić zwiększenie płynności ruchu i rozładowaćczęsto tworzące się tam korki.

 

Konsultacje nad DK 92

Odbyły się społeczne konsultacje dotyczące przebudowy drogi krajowej nr 92na odcinku Koło-Grzegorzew-Kłodawa (woj. wielkopolskie). Większośćzaproponowanych rozwiązań spotkało się z dużą aprobatąmieszkańców. Realizacje robót na drodze krajowej nr 92przewidziano na lata 2010-2011.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017