Wyszukiwałeś:

920

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 920

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Mercedes GL: Terenowa ekstraklasa

Na targach motoryzacyjnych w Detroit będzie miała miejsce kolejna światowapremiera. Koncern DaimlerChrysler zaprezentuje nową, superluksusowąterenówkę - Mercedes Klasa GL.

 

Koenigsegg CCX: Droga zabawka

Gama super-sportowych samochodów jest coraz większa. Już od dłuższegoczasu w lukratywnym gronie producentów szybkich maszyn znajduje szwedzkamarka Koenigsegg, która na Salonie Samochodowym w Genewie prezentujeswój nowy model CCX.

 

Odmieniony Hyundai H-1

Targi w Seulu były okazją do zaprezentowania całkowicie nowego Hyundaia H-1.Znacząco odmieniony van ma oferować więcej miejsca wewnątrz, więcejkomfortu i udogodnień dla kierowcy i pasażerów.

 

Banki nie ochronią już kierowców

Zakup samochodu na kredyt i związany z tym wpis banku w dokumentach jakowłaściciela pojazdu ma jedną niewątpliwą zaletę. Tajemnica bankowaudaremnia bowiem np. policji dostęp do danych faktycznych użytkownikówsamochodu, przez co uniemożliwia ukaranie sprawców wykroczeń drogowych.Już niedługo jednak ma się to zmienić.

 

Mniej wypadków, więcej pijanych

Według wstępnych danych w ciągu dziesięciu miesięcy tego roku na polskichdrogach wydarzyło się 40.725 wypadków, to jest o 225 mniej niż wzeszłym roku. Spadła także liczba zabitych i rannych. W tym czasie zginęłona drogach 4.397 osób, a 51.987 zostało rannych. W porównaniu zzeszłym rokiem liczba zabitych spadła o 157, a rannych o 759.

 

VW Polo Cross - pozory mylą

Agresywny kolor, podniesione zawieszenie, plastikowe osłony nadkoli, a do tegoniskoprofilowe opony na 17-calowych felgach. Pierwsze skojarzenie –drogowy zawadiaka, drugie – kompan na bezdroża. Niestety, oba skojarzeniabledną w starciu z rzeczywistością, czyli 70 KM pod maską.

 

"Last minute" u Nissana

Nissan wprowadza trwającą do 6 stycznia przyszłego roku promocjęobejmującą większość swoich modeli. Rabaty cenowe sięgają do 37% wprzypadku pickupa NP300, zaś wśród aut dostawczych nawet do 45% namodel Primastar.

 

Audi ma 100 lat!

Audi, marka, która dziś utożsamiana jest z samochodami marki premium,ale o lekkim zacięciu sportowym, w tym roku świętuje swoje 100-lecie. Małojednak kto wie, iż dzisiejsza marka Audi wywodzi się aż z pięciupomniejszych marek motoryzacyjnych, a jej nazwa jest łacińskim odpowiednikiemnazwiska jej założyciela.

 

Hyundai H1: Jeszcze więcej niż van

Jeśli minivany czy klasyczne vany, nawet w wersjach siedmioosobowych, towciąż za mało na Twoje potrzeby, niezbędne będzie sięgnięcie po cośjeszcze większego. Właściwie pozostaje nam wówczas zwrócićsię w stronę segmentu aut... użytkowych i poszperać wśródwariantów osobowych. Jedną z takich opcji może być Hyundai H1.

 

Mercedes rozszerza gamę ciężarówek spełniających normę EEV

Norma EEV (Enhanced Environmentally Friendly Vehicle) zakłada poziom emisjicząstek stałych o jedną trzecią niższy niż określony już i takrygorystycznym limitem normy Euro 5. Od lipca 2010 w rozszerzonej oferciesamochodów ciężarowych znajdą się stopniowo kolejne modelepojazdów Mercedes-Benz Actros, Axor i Atego określonych klas mocy,wyposażane w technologię EEV.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017