Wyszukiwałeś:

930

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 930

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Rośnie produkcja Toyoty w Wałbrzychu

Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu rozpoczęła produkcję 1.0litrowego silnika benzynowego oraz manualnych skrzyń biegów do nowego modeluToyoty Yaris. Tym samym możliwości produkcyjne fabryki zwiększyły się z 850do 930 tysięcy sztuk podzespołów rocznie.

 

Nowy diesel z Jelcza

W zakładach Toyota Motor Industries Poland w Jelczu - Laskowicach ruszaprodukcja kolejnego silnika Diesla, który uzupełni gamę nowoczesnychjednostek serii Clean Power.

 

Diesle Toyoty z Polski

Jeden z serwisów branżowych poinformował, że wszystkie silniki diesla domodeli Toyota Corolla Verso, Avensis oraz terenowego RAV4 będą w pochodzić zpolskich zakładów Toyoty. Przedtawiaciele Toyota Motor Industries Polandpodkreślają, że zakład w Jelczu będzie produkował silniki tylko do modeliprodukowanych w Europie.

 

Najbezpieczniejszy rok na drogach

Jak wynika z danych Komendy Głównej Policji miniony rok byłnajbezpieczniejszym rokiem na polskich drogach na przestrzeni ostatnich 17 lat.

 

Odmieniony Hyundai H-1

Targi w Seulu były okazją do zaprezentowania całkowicie nowego Hyundaia H-1.Znacząco odmieniony van ma oferować więcej miejsca wewnątrz, więcejkomfortu i udogodnień dla kierowcy i pasażerów.

 

MINI Cooper Clubman: Długo oczekiwany debiut

Grupa BMW opublikowała pierwsze zdjęcia najnowszego modelu w wydaniu MINI, naktórego czekało z pewnością wielu fanów tej marki. Nowe auto zachowujedesign charakterystyczny dla jego standardowych wersji, ma więcej miejsca ipowiększoną przestrzeń bagażową, a nazywa się Clubman.

 

Chevrolet Captiva: Ten pierwszy raz

Choć amerykański Chevrolet słynie m.in. z dużych, masywnych aut, to jednakCaptiva jest dopiero pierwszym autem typu SUV tej marki, jaki zagościł naStarym Kontynencie. I nie ma się czemu tu dziwić. Tak naprawdę, poza nazwą,wciąż mamy tu do czynienia z wytworem koreańskim.

 

Najchętniej kupowane modele kiedyś i dziś

Firma Samar wpadła na dość ciekawe przeprowadzenie porównaniadotyczącego gustów polskich kierowców i zakupu przez nichsamochodów w na przestrzeni kilkunastu lat. Z opracowanego raportu wynikarównież, że najlepszym rokiem dla firm motoryzacyjnych pod względemliczby sprzedaży nowych aut osobowych był rok 1999.

 

Wyścigowy debiut Abartha 500

Nowa wersja modelu Abarth 500 - Assetto Corse - miała międzynarodowy debiut nanaprawdę wysokim poziomie. Auto prowadzone przez kilku mistrzówrajdowych zaprezentowało się w ubiegła niedzielę na londyńskimstadionie  Wembley  przed publicznością liczącą ponad 46 000widzów podczas imprezy Race of Champions.

 

Skarżymy się na OC

W ubiegłym roku, podobnie zresztą jak we wcześniejszych latach, skargi naubezpieczenia komunikacyjne należały do najliczniejszej grupy skarg z zakresuubezpieczeń gospodarczych, jakie napłynęły do Rzecznika Ubezpieczonych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017