Wyszukiwałeś:

931

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 931

Spróbuj też wyszukać: 44

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Dacia koniem pociągowym Renault Group

W 2006 roku Dacia, spółka zależna od Renault, osiągnęła najlepsze wynikihandlowe w swojej historii. Rumuńska marka stała się "lokomotywą" rozwojuRenault na rynkach międzynarodowych.

 

Kradną głównie Volkswageny i Fiaty

O 29 procent spadła liczba skradzionych pojazdów w 2006 roku w stosunkudo roku poprzedniego. Wciąż na czele najbardziej popularnych wśródzłodziei modeli znajduje się Volkswagen Passat.

 

Przyroda ważniejsza niż drogi

Zachowanie przyrody jest ważniejsze od modernizacji - uważa 41 proc.ankietowanych przez CBOS Polaków. Z kolei 24 proc. ankietowanych wybierapostęp (budowa dróg, rozwój przemysłu). Umiarkowane stanowiskowobec takiej alternatywy zajęło 27 proc. badanych.

 

Tata Motors kupi Jaguara?

Prestiżowe brytyjskie limuzyny Jaguar i Land Rover trafią zapewne w ręceindyjskiego koncernu Tata Motors, który właśnie przymierza się doprodukcji najtańszych aut świata.

 

Porsche Panamera w sprzedaży latem 2009

Wprawdzie Porsche zaprezentowało nie tak dawno temu w końcu, jak będziewyglądać w pełnej okazałości model Panamera, to jednak na jego światowąpremierę trzeba będzie poczekać do wiosny przyszłego roku, zaś na debiutrynkowy nawet do lata.

 

USA: Tak źle nie było od blisko 30 lat

Rok 2009 ponownie utwierdził w przekonaniu, że branża motoryzacyjna w StanachZjednoczonych ciągle odczuwa skutki kryzysu gospodarczego. Tylko Subaru iHyundai zdołały poprawić wyniki sprzedaży względem roku 2008.

 

Przebudują pięć mostów na DW 931

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach podpisał umowę naprzebudowę pięciu mostów w ciągu DW 931. Prace potrwają do końcalistopada 2010 roku. Koszt przebudowy pięciu mostów w ciągu DW 931wyniesie niespełna 6,2 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017