Wyszukiwałeś:

932

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 932

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Dobre wyniki Suzuki w Japonii

Z reguły nie podajemy wyników sprzedaży z rynku japońskiego. Tym razemjednak odbiegamy od tej reguły, za względu na bardzo dobry wynik marki Suzuki,która w listopadzie wyprzedziła i Hondę, i Nissana.

 

F1: Trening przed GP Malezji - Kubica ósmy

Bolidy Ferrari były najszybsze podczas pierwszej serii treningowej na torzeSepang przed niedzielnym Grand Prix Malezji. Wówczas to BrazylijczykFelipe Massa "wykręcił" najlepszy czas okrążenia - 1.35,932. Podrugim treningu szybszy okazał się jednak pretendent do mistrzowskiegotytułu, Brytyjczyk Lewis Hamilton z teamu McLaren-Mercedes - 1.35.,055. RobertKubica był dwukrotnie ósmy.

 

Corvette ZR1 tylko dla najlepszych...

To normalne, że tylko niektórzy (odpowiednio zasobni w fundusze) mogąsobie pozwolić na najnowszy model Corvette. Okazuje się jednak, że model ZR1limitowany do liczby dwóch tysięcy egzemplarzy, trafi tylko do wybranychsalonów.

 

Europa na dużym minusie

26%, o tyle mniej nowych samochodów zostało sprzedanych w Europie, wlistopadzie bieżącego roku, w porównaniu z analogicznym okresem rokuubiegłego. Do rąk klientów w jedenastym miesiącu trafiło 932 500 aut.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017