Wyszukiwałeś:

935

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 935

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Toyota Hilux w Polsce

W październiku na polskim rynku pojawiła się nowa, już szósta generacjamodelu Toyota Hilux. W porównaniu do poprzednika nowa wersja japońskiegoPickup'a zdecydowanie urosła i jak zapewnia producent auto oferuje znaczniewiększy komfort jazdy.

 

9. rok rekordów

Rok po roku, przez kolejnych dziewięć lat Toyota zwiększała swoją sprzedażna europejskim rynku. W ubiegłym roku sprzedaż na Starym Kontynencie wyniosła964.208 nowych aut.

 

Lotus Exige S: Mocniejszy

Na Salonie Samochodowym w Genewie brytyjski Lotus zaprezentuje wzmocnionąwersję modelu Exige oznaczoną symbolem S. Dzięki kilku zabiegom w silnikusportowy Lotus jest mocniejszy o 30 KM.

 

Nowy Magentis już w sprzedaży

Do sprzedaży na naszym rynku trafiła właśnie całkowicie nowa Kia Magentis.Oferowana z dwoma silnikami i bogatym wyposażeniem standardowym kosztowaćbędzie od 79.400 zł.

 

Ssangyong Rexton: Prawie jak terenowy

Ssangyong Rexton jest obecnie chyba najważniejszym modelem w gamiepołudniowokoreańskiej marki. Moda na SUV-y wciąż trwa, więc jest szansa,iż coraz więcej Rextonów będziemy spotykać na drogach.

 

Trzy premiery Ssangyonga

15 marca w warszawskim budynku Atrium International BC odbyła się uroczystapremiera trzech nowych modeli SsangYong: Actyon, Actyon Sports oraz"odświeżonego" Rextona II.

 

Ssangyong Rexton II: Kolejny krok naprzód

Koreański Ssangyong mozolnie stara się podbić serca Europejczyków,wprowadzając co jakiś czas kolejne model, bądź zmieniając już istniejące.Przy czym jednak, co ważne, zmiany te nie są jakieś rewolucyjne, o czymmożna się przekonać na przykładzie drugiej generacji Rextona.

 

Przebudowa skrzyżowania w Raciborzu

Zarząd Województwa Śląskiego zawarł porozumienie z GeneralnąDyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad Oddział Katowice i Raciborzemdotyczące przebudowy skrzyżowania DK 45 z DW 935.

 

Rekordowe wyniki sprzedaży Mitsubishi Fuso

W ciągu pierwszego półrocza 2008 r. wyniki sprzedaży Mitsubishi FusoEurope były lepsze o 15,2% w porównaniu do roku ubiegłego - wzrosły dopoziomu 9.900 pojazdów (od stycznia do czerwca 2007 r. sprzedażwyniosła 8.583 sztuk).

 

Będzie projekt obwodnicy Pszczyny

Podpisano umowę z konsorcjum firm Egis Poland i Egis Route-Scetauroute SA naprojekt północnej obwodnicy Pszczyny. Północna obwodnicaPszczyny połączy drogę krajową nr 1 (bezkolizyjny węzeł powstanie oboksalonu samochodowego Škody) z drogą wojewódzką nr 935 mniejwięcej na granicy Pszczyny i gminy Suszec. Tym samym jadący od strony Katowicw kierunku Suszca i Żor bezproblemowo ominą centrum miasta.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017