Wyszukiwałeś:

938

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 938

Spróbuj też wyszukać: droga wojewódzka 938 smiertelny wypadek

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

ACEA: Najchętniej kupowane auta w 2006

Europejska Federacja Producentów Samochodowych (ACEA) przedstawiła styczniowewyniki popularności najchętniej nabywanych aut w krajach Unii Europejskiej.

 

Wahania w produkcji aut

Mimo nienajlepszej sprzedaży samochodów nowych na polskim rynku całkowitaprodukcja samochodów osobowych i dostawczych w czerwcu zamknęła się liczbą62 856 sztuk, o prawie 13% większą w porównaniu do czerwca ubiegłego roku.Taki stan jest wciąż zasługą dużego popytu poza granicami Polski, główniew Europie Zachodniej.

 

Podpisali umowy na sfinansowanie A1

W piątek 12 grudnia bieżącego roku firma Gdańsk Transport Company podpisałaumowy dotyczące finansowania budowy kolejnego odcinka autostrady A1 z NowychMarz do Torunia. Długoterminowych kredytów o łącznej wysokości 1,07mld euro udzieliły firmie trzy europejskie banki.

 

Sezon remontowy na wojewódzkich drogach Śląska

Na Śląsku sezon remontowy na drogach wojewódzkich w pełni. Otoprzegląd obecnie występujących utrudnień w ruchu występujących na drogachwojewódzkich.

 

Zakończone remonty na śląskich drogach

Z końcem czerwca zakończono kilka remontów na drogachwojewódzkich na Śląsku. Nie wszystkie inwestycje zostały jeszczeformalnie zakończone, w wielu przypadkach trwa sprawdzanie solidnościwykonanych prac i jakości użytych materiałów, Jednak w tych miejscachutrudnienia w ruchu już nie występują:

 

Przegląd inwestycji na śląskich drogach wojewódzkich

W tym roku na modernizację i utrzymanie dróg wojewódzkich naŚląsku zaplanowano 282,1 mln zł z budżetu Samorządu Województwa.Dwie główne inwestycje to budowa przejazdu pod torami kolejowymi wPszczynie (DW 933) i gruntowna przebudowa ponad dwukilometrowego odcinka DW 941między Wisłą Głębcami a przełęczą Kubalonka. Rocznie remontuje sięgruntownie ok. 100 km dróg – informuje UM woj. Śląskiego.

 

Zima na A2

Z powodu ostrej i wyjątkowo śnieżnej zimy w styczniu wstrzymano praceprzy  budowie autostrady A2 do Świecka. Jednak wykonawca AWSA II zapewnia,że realizacja inwestycji nie straciła tempa. Roboty mają zostać wznowioneniezwłocznie po zakończeniu okresu zimowego. Obecnie prace prowadzone są na 5z 7 pododcinków autostrady A2 z Nowego Tomyśla do Świecka czyli odRzepina do Torzymia oraz od Łagowa do Nowego Tomyśla na łącznej długości71,5 km.

 

Komplet pozwoleń na budowę A2 do Świecka

Wojewódzki Urząd Lubuski wydał decyzję o pozwoleniu na budowę naostatni pododcinek  (Świecko – Rzepin, 17,075 km) realizowanej przezAWSAII autostrady A2 Świecko – Nowy Tomyśl. Decyzja o wydaniu pozwoleniana budowę zawiera klauzulę rygoru natychmiastowej wykonalności. Autostradąod Świecka do Nowego Tomyśla będziemy mogli przejechać jeszcze przed Euro2012, a pierwsze samochody mają jeździć po niej już jesienią 2011 roku.Droga będzie miała betonową nawierzchnię, dzięki czemu ma być bardziejwytrzymała. Blisko 106 km autostrady kosztować będzie 1,2 mld Euro.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017