Wyszukiwałeś:

940

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 940

Spróbuj też wyszukać: volvo v 90

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Jeździliśmy nową Skodą Superb

Po pięciu latach od swojej premiery Skoda Superb została poddanaodmładzającemu restylingowi. Poza drobnymi zmianami sylwetka tego eleganckiegoauta pozostała jednak niezmieniona.

 

VW Golf Variant 4x4

Volkswagen wprowadził do sprzedaży Golfa Varianta ze stałym napędem nawszystkie koła. System 4Motion będzie występował w parze z turbodieslem omocy 105 KM. Ceny czteronapędowej wersji zaczynają się od 91 940 zł.

 

Audi A4 Avant: forma i funkcjonalność

Pół roku po "A-czwórce" w wersji sedan dosalonów wkracza niemniej ważna dla producenta z Ingolstadt wersja kombi.Audi A4 Avant to, w wielkim skrócie, kombi, które spośródbezpośrednich konkurentów z segmentu premium, oferuje chyba najwięcejsportowego charakteru.

 

Fabia Greenline potrafi wiele

W międzynarodowym teście porównawczym przeprowadzonym na terenieNiemiec oraz Austrii, model Skoda Fabia Greenline uzyskał rewelacyjny wynikśredniego zużycia paliwa na poziomu zaledwie 3,2 litra.

 

Cztery miliony Volvo z Ghent

8 sierpnia z taśm montażowych fabryki w Ghent (Belgia) zjechałoczteromilionowe Volvo. Jubileuszowym modelem jest Volvo V50 w wersji R-Design,które trafi do klienta w Holandii.

 

Logan Van i Pick-up - nowe dostawczaki od Dacii

W listopadzie Dacia wprowadziła na europejskie rynki dwa nowe modelesamochodów dostawczych. Tym razem rodzina modelu Logan powiększyła sięo wersję Pick-up oraz Van.

 

Logan pickup i van już w sprzedaży

Do sprzedaży na polskim rynku trafiły właśnie dwie kolejne wersje modeluDacia Logan. Tym razem pełniące funcję aut dostawczych - pick up oraz van - awięc z otwartą bądź zabudowaną przestrzenią ładunkową.

 

Gdańsk zaczyna odliczać dni do obwodnicy

Wreszcie podpisano umowę na budowę S7 Obwodnicy Południowej Gdańska. Nowatrasa ma zrewolucjonizować system komunikacyjny w Gdańsku i okolicach.Poprawę obsługi komunikacyjnej terenów aglomeracji odczują nie tylkokierujący, ale także mieszkańcy miasta. Według prognoz ruchu nowa drogaspowoduje, że ze śródmieścia Gdańska zniknie 12-14 tys.pojazdów na dobę, w tym najbardziej uciążliwy ruch ciężarowy.

 

Golf z wielkim bagażnikiem

Choć może nie stanowi bardzo dużego udziału w łącznej sprzedaży, to niebyłoby tak wielkiego sukcesu Golfa bez wersji kombi (Variant). Większaprzestrzeń bagażowa, jedna z największych w tym segmencie, to atut,który jest szczególnie ważny dla osób przewożących cojakiś czas większą ilość bagażu. Do Polski wjechał właśnie VolkswagenGolf VI w wersji Variant.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017