Wyszukiwałeś:

941

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 941

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Avanti!

Do sprzedaży na naszym rynku trafiła właśnie wersja kombi najnowszejgeneracji modelu A6, czyli wg, nazewnictwa niemieckiej firmy, A6 Avant.

 

Więcej aut na kredyt

W pierwszych trzech kwartałach 2005 r. PTF Bank udzielił 31.240kredytów samochodowych o wartości 941.066.514 zł, czyli o ponad 42%więcej niż przed rokiem.

 

Trasa Wisła – Istebna czeka na przebudowę

Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach przymierza się doprzebudowy DW 941 na odcinku Wisła–Istebna. Aktualnie opracowywana jestdokumentacja projektowa obejmująca kompleksową przebudowę drogi.

 

Rozmawiali o remoncie DW 941

Prawdopodobnie jeszcze na przełomie listopada i grudnia bieżącego rokuzostanie ogłoszony przetarg na modernizację drogi wojewódzkiej nr 941na odcinku Głębce – Kubalonka. O przygotowaniach do realizacji tejinwestycji poinformował Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach.

 

Coraz bliżej remontu DW 941

Pod koniec stycznia bieżącego roku miało miejsce kolejne spotkanie związaneze zbliżającym się remontem drogi wojewódzkiej nr 941 Głębce –Kubalonka. Aktualnie trwa procedura przetargowa na wybór wykonawcy. Pracena tym odcinku powinny ruszyć już na wiosnę.

 

Drogi Beskidu – remont na Kubalonce

Na przełęczy Kubalonka rozpoczęły się już prace związane z przebudowądrogi wojewódzkiej nr  941. Kosztem 27,6 mln zł zostanieprzebudowany ponad 2 kilometrowy odcinek od przełęczy Kubalonka w kierunkuWisły.

 

Przegląd inwestycji na śląskich drogach wojewódzkich

W tym roku na modernizację i utrzymanie dróg wojewódzkich naŚląsku zaplanowano 282,1 mln zł z budżetu Samorządu Województwa.Dwie główne inwestycje to budowa przejazdu pod torami kolejowymi wPszczynie (DW 933) i gruntowna przebudowa ponad dwukilometrowego odcinka DW 941między Wisłą Głębcami a przełęczą Kubalonka. Rocznie remontuje sięgruntownie ok. 100 km dróg – informuje UM woj. Śląskiego.

 

20 groszy za kilometr

Jeszcze parę lat temu połączenie niskiego spalania i sportowychosiągów w samochodzie było nie do pomyślenia. Odkąd firma Fiskerrozpoczęła prace nad modelem Karma taka perspektywa zaczęła być corazbardziej realna.

 

Kubalonka: kolejne odcinki DW 941 do remontu

W ostatnich dniach w Wiśle Głębcach odbyło się spotkanie przedstawicieliZarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach z mieszkańcami tejdzielnicy miasta. Głównym tematem debaty były plany remontu odcinka DW941, który przebiega przez Głębce. Istnieje już projekt przebudowy tejdrogi, który został zaprezentowany mieszkańcom.

 

Audi przekroczyło plany

„Z rozmachem rozpoczynamy rok 2010 i chcemy ponownie sprzedać milionsamochodów”. tymi słowami prezes Audi AG, Rupert Stadlerpodsumował wyniki sprzedaży z ubiegłego roku. Sprzedając 949.700samochodów Audi znacznie przekroczyło plan sprzedaży.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017