Wyszukiwałeś:

942

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 942

Spróbuj też wyszukać: droga powiatowa Jasienica -Strumień

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Bezpośrednie inwestycje zagraniczne 2005r.

W 2005 r. PAIiIZ zamknęła 46 projektów inwestycyjnych o łącznej wartości 1942,1 mln Euro. Inwestorzy zagraniczni zadeklarowali utworzenie w Polsce 24 095nowych miejsc pracy. Wśród inwestycji dominowały sektory: motoryzacyjny,elektroniczny, AGD, BPO, R&D oraz spożywczy.

 

Rekordowe inwestycje w 2006r.

Według PAIiIZ napływ bezpośrednich inwestycji zagranicznych w I kw. 2006 rokuosiągnął rekordową wartość 3,3 mld USD. "W tym roku osiągniemyzałożone 10 miliardów," zapowiedział prezes PAIiIZ Adam Żołnowski.

 

Nowy most na Wiśle w Wiśle

ZDW w Katowicach podpisał umowę na budowę mostu drogowego nad rzeką Wisła wWiśle w ciągu drogi wojewódzkiej nr 942. Inwestycja wyniesie około 5 mlnzł.

 

Volvo na czele

Obok takich czynników mających wpływ na sprzedaż samochodównowych, jak cena, niezawodność, bezpieczeństwo czy marka, niebagatelną rolęodgrywają też salony dealerskie. Okazuje się, że sami dealerzy bardzoróżnie oceniają markę, którą "handlują". Najwyższywynik satysfakcji dealerskiej uzyskało Volvo, zaś na końcu listy znalazłsię Nissan.

 

Fiat 500 droższy w Polsce niż we Włoszech

Na polskich drogach Fiat 500 pojawi się wiosną przyszłego roku, a na raziejego cena w Polsce jest wyższa niż w bogatszych od nas Włoszech czyNiemczech, pisze na swoich łamach Gazeta Wyborcza. Produkowany w Tychach nowymodel Fiata to największy dziś hit włoskiego koncernu w Europie.

 

Coraz więcej autobusów na eksport

Polski przemysł autobusowy utrzymuje dobrą kondycję. W porównaniu zubiegłym rokiem wzrósł poziom produkcji autobusów. Dużaczęść pojazdów powstających w naszym kraju jest przeznaczana naeksport, który stanowi siłę napędową tej gałęzi rodzimej branżymotoryzacyjnej.

 

Rozmawiali o remoncie DW 941

Prawdopodobnie jeszcze na przełomie listopada i grudnia bieżącego rokuzostanie ogłoszony przetarg na modernizację drogi wojewódzkiej nr 941na odcinku Głębce – Kubalonka. O przygotowaniach do realizacji tejinwestycji poinformował Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach.

 

Sezon remontowy na wojewódzkich drogach Śląska

Na Śląsku sezon remontowy na drogach wojewódzkich w pełni. Otoprzegląd obecnie występujących utrudnień w ruchu występujących na drogachwojewódzkich.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017