Wyszukiwałeś:

946

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 946

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Pieniądze na żelazne drogi

24 lutego br. podpisano umowy na realizacje projektów modernizacyjnych na koleiz wykorzystaniem funduszy UE na kwotę ponad 60 mln euro. W ramach projektów,kosztem blisko 53 mln eur zmodernizowany zostanie węzeł kolejowy w Poznaniu.

 

Pierwszy czterodrzwiowy Wrangler

Po debiutującym w styczniu na targach w Detroit nowym Wranglerze, w Nowym Jorkuzaprezentowany został Jeep Wrangler Unlimited - pierwsza czterodrzwiowa wersjatego legendarnego już niemalże modelu.

 

Skodę Fabia poproszę...

W ciągu ostatnich jedenastu miesięcy 2006 roku najchętniej nabywanymsamochodem w Polsce była Skoda Fabia. Od początku roku na ten modelzdecydowało się 14 921 osób.

 

Amerykańskie i elektryczne

Po dwóch hybrydowych modelach zaprezentowanych w Los Angeles, Chryslerkontynuuje swoją ekspansję w świat modeli napędzanych energią elektryczną.W styczniu Detroit pokazane zostaną aż trzy takie koncepcyjne pojazdy.

 

Kto wybuduje Trasę Nowohucką?

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o otwarciu ofert w przetargu na budowę Trasy Nowohuckiej wKrakowie (droga ekspresowa S7). O kontrakt stara się 9 chętnych. Najniższaoferta to blisko 200 mln zł.

 

Koniec remontu DW 690 w Ciechanowcu

Zakończyła się modernizacja placu 3 Maja i ulicy Mickiewicza w Ciechanowcu,przez które przebiega droga wojewódzka nr 690. Inwestycjazrealizowana przez Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich kosztowałablisko 7 mln zł.

 

Sól niebezpieczna dla Focusów

W niektórych egzemplarzach modelu Ford Focus wyposażonego w silnikwysokoprężny może dojść do korozji elementów chłodzenia silnika.Największe prawdopodobieństwo wystąpienia tej wady może mieć miejsce wkrajach, gdzie zimą stosuje się duże ilości soli.

 

Pomysły na opolskie drogi

W województwie opolskim sieć dróg krajowych wynosi 672 km,dróg wojewódzkich - 946 km. W tym roku na inwestycje na drogiwojewódzkie przewidziana jest kwota 68 mln złotych.

 

Renault z ogromną stratą

W ciągu pierwszej połowy 2009 roku Renault zanotowało gigantyczną stratę wwysokości 946 milionów Euro. Zysk koncernu spadł natomiast aż o 24,2%.

 

Sprzedam: Mercedes Inny 2006

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
inne biały inny 11.946 456 923286 153800

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017