Wyszukiwałeś:

956

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 956

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

WIELTON pnie się w górę

Wieluński producent naczep ciągle pnie się w górę. Wyniki sprzedażoweWielton S.A. są bardzo zadowalające. Wzrost sprzedaży od stycznia dowrześnia, w porównaniu do tego okresu w 2005 roku, wyniósł aż 62%, a pulazamówień na ten rok już jest wypełniona.

 

GM Poland na plusie

General Motors Poland sprzedał w 2006 roku 29 720 samochodów osobowych, czylio 840 sztuk (+3%) więcej niż w roku 2005. Udział GM w pogrążonym przezznaczną część roku w stagnacji Polskim rynku wzrósł z 12,26 do 12,43procent (+1,5%).

 

Modernizacja DK nr 44

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Krakowie,poinformowała o otwarciu ofert w przetargu na modernizację drogi krajowej nr44 na odcinku Jaśkowice - Skawina.

 

MAN liderem rynku w 2007

W Polsce już po raz czwarty z rzędu MAN zdobył pozycję lidera sprzedażypojazdów ciężarowych. W roku 2007 spółka sprzedała łącznie 4438 sztuk podwozi i ciągników siodłowych w sektorze powyżej 6t,osiągając tym samym udział rynkowy w wysokości 19,65%.

 

3,5 % więcej aut w marcu

Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar opublikował dane dotyczące poziomuprodukcji polskiego przemysłu motoryzacyjnego w marcu bieżącego roku. Jakwynika ze statystyk, produkcja stale rośnie. W stosunku do lutego bieżącegoroku, wyprodukowano o 3,5 % więcej aut.

 

W kwietniu wyprodukowano ponad 100 tys. aut

Z danych opublikowanych przez Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samarwynika, że w kwietniu 2008 roku polski przemysł motoryzacyjny ustanowił nowyrekord. Produkcja samochodów przekroczyła liczbę 100 tys. sztuk, copotwierdza pozytywny trend w branży.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Nowe mosty w Małopolsce

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował o oddaniudo użytku kilku nowych obiektów mostowych w ciągu drógwojewódzkich nr 956 i 957. Wszystkie prace były finansowane ześrodków województwa małopolskiego.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Zembrzyc

Kilka dni temu miała miejsce uroczystość symbolicznego wbicia pierwszejłopaty pod budowę obwodnicy Zembrzyc w ciągu drogi wojewódzkiej nr956. Kierowcy przejadą nową trasą już w połowie 2010 roku. Inwestycjabędzie kosztować prawie 41 mln zł.

 

Powstaje obwodnica Zembrzyc z mostem

Po wieloletnich staraniach rozpoczęła się budowa obwodnicy Zembrzyc w ciągudrogi wojewódzkiej nr 956 –Biertowice – Sułkowice –Zembrzyce (woj. małopolskie). To dobra wiadomość dla mieszkańców ikierowców. Po zakończeniu prac budowlanych samochody jadące tranzytemprzez Zembrzyce ominą centrum.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017