Wyszukiwałeś:

960

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 960

Spróbuj też wyszukać: 961

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Miliardowe plany w mazowieckim

Warszawski oddział GDDKiA w 2006 roku na budowę, rozbudowę oraz utrzymanieinfrastruktury drogowej zamierza wydać łącznie ponad 1.718 mln zł. Dlaporównania w 2005 roku inwestycje zamknęły się kwotą 654,2 mln zł.

 

ADAC: Raport awaryjności 2005

Niemiecki Związek Samochodowy ADAC przedstawił raport awaryjności samochodówosobowych za rok 2005. Jak wynika ze statystyk najmniej awaryjnymi pojazdami unaszych zachodnich sąsiadów okazały się ich własne marki.

 

Suzuki zwiększa produkcję

Suzuki Motor Corporation będzie dążyć do osiągnięcia łącznej sprzedażynetto na poziomie 3 bilionów jenów w roku rozliczeniowym 2006 (kończącymsię w marcu 2007).

 

Zakończono kolejny etap obwodnicy Rzeszowa

Oficjalne zakończono budowę II etapu północnej obwodnicy Rzeszowa.Oficjalnie ponieważ kierowcy mogli przejechać nową trasą już w grudniu 2005roku a od wiosny trwały tylko prace wykończeniowe.

 

Amerykańskie krążowniki nad Wisłą!

Proste i masywne linie nadwozia, solidnie wykończone wnętrza oraz potężnesilniki. Czy takie cechy mogą być gwarantem sukcesu? Amerykańska markaCadillac zaczyna coraz szerzej rozkładać skrzydła na naszym rynku,wprowadzając do sprzedaży trzy nowe modele: Escalade, STS oraz SRX.

 

Zabraknie 35 mld zł na drogi do EURO 2012

Eksperci z Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa (OIGD)wyliczyli, że na budowę autostrad, dróg ekspresowych i modernizację„krajówek” w latach 2007-2013 potrzeba 110 mld zł. Nachwilę obecną mamy zapewnione środki w wysokości 75 mld zł. Wynika z tego,że na realizację wielkiego planu budowy dróg przed EURO2012 zabraknienawet 35 mld złotych.

 

Actyon Sports, L200, Navara, Ranger: Bitwa pickupów

Pick-upy. Jeszcze kilka lat temu samochody tak rzadko spotykane na polskichdrogach, jak banany i mandarynki w sklepach w czasach realnego socjalizmu.Obecnie przeżywają boom popularności w naszym kraju, głównie zasprawą możliwości odliczenia pełnego podatku VAT przy zakupie.Sprawdziliśmy, co jeszcze są w stanie zaoferować auta z paką. Na tapecieMitsubishi L200, Nissan Navara, Ford Ranger i Ssangyong Actyon Sports

 

Następca Suzuki Alto w 2009

Suzuki zdecydowało się na początku 2009 roku wprowadzić na europejski ryneknastępcę małego modelu Alto. Auto, które prawdopodobnie odziedziczynazwę poprzednika produkowane będzie w Indiach.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017