Wyszukiwałeś:

961

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 961

Spróbuj też wyszukać: 964

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Obwodnicą zachodnią nad Bałtyk

Według harmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych na lata 2004-2006zachodnia obwodnica Gorzowa w ciągu drogi krajowej S-3 zostanie oddana doeksploatacji w bieżącym roku.

 

Volkswagen Nutzfahrzeuge na dużym plusie

Marka Volkswagen Nutzfahrzeuge (Samochodu Użytkowe) w pierwszych dziewięciumiesiącach 2006 roku ponownie zwiększyła wielkość światowej sprzedażylekkich samochodów użytkowych, wielkogabarytowych limuzyn i samochodówweekendowych oraz ciężkich samochodów ciężarowych i autobusów.

 

Efektywny VW Poznań

Volkswagen Poznań został nagrodzony AutoCEE06 Annual Industry Awards (DoroczneNagrody Przemysłowe AutoCEE) jako najbardziej efektywna fabryka samochodowa wEuropie Centralnej i Wschodniej.

 

Perspektywy 'Zakopianki'

Trwa budowa Zakopianki - drogi ekspresowej S7 pomiędzy Myślenicami a Lubniemwraz z obwodnicą Lubnia. W perspektywie najbliższych lat powstaną takżeodcinki biegnące zupełnie nowym śladem. Zakopianka ma zyskać zupełnie nowy"wygląd".

 

Rekordowy marzec dla producentów aut

W marcu wyprodukowano w polskich fabrykach rekordową liczbę prawie 72 tysięcysamochodów - podał Samar instytut monitorujący rynek. Oznacza to prawie15-procentowy wzrost w stosunku do lutego, a ponad 11-procentowy - w stosunku domarca ub. roku.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Koreańczycy w pierwszej piątce

Cztery dekady wystarczyły by koncern Hyundai-Kia Automotive Group należał dogrona najprężniej produkujących i sprzedających firm samochodowych naświecie. Według raportu Automotie News Koreańczycy w ubiegłym roku zajęlipiąte miejsce w rankingu globalnej sprzedaży.

 

Urlopy przyczyną spadku produkcji

Krajowi producenci samochodów nie mogą zaliczyć sierpnia do udanychmiesięcy. Z danych opublikowanych przez Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnegowynika, że w sierpniu osiągnięto najniższy od początku roku poziomprodukcji. Powodem był szczyt sezonu urlopowego.

 

100 tys. nowych aut we wrześniu

Wrześniowa produkcja samochodów osobowych i dostawczych w Polsceosiągnęła poziom blisko 100 tys. sztuk. To niemal dwukrotnie więcej niżmiesiąc wcześniej. Niestety ten wzrost nie zostanie utrzymany ze względu nakryzys gospodarczy, a co za tym idzie ograniczenie produkcji.

 

Najlepsze firmy leasingowe

Według stanu na 30 września 2009 r., firmy członkowskie Polskiego ZwiązkuWynajmu i Leasingu Pojazdów utrzymały wielkość swoich flot. Związekrozpoczął również prace nad ujednoliceniem zasad raportowaniawyników przez wszystkie podmioty na polskim rynku Car Fleet Management.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017