Wyszukiwałeś:

962

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 962

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Audi A4 - tuż przed premierą

Już za niespełna dwa tygodnie ruszają targi motoryzacyjne we Frankfurcie.Jedną z największych gwiazd z pewnością będzie nowa generacja Audi A4,która w sprzedaży na polskim rynku pojawi się już jesienią.

 

Koreańczycy na minusie

Choć wydawać by się mogło, że koreańskie koncerny na rynkach zagranicznychi własnym radzą sobie coraz lepiej to wyniki sprzedaży z ubiegłego miesiącapokazują zupełnie inny obraz. We wrześniu br. pięć południowokoreańskichmarek sprzedało łącznie 389 919 aut, o 16% mniej niż rok wcześniej.

 

Będą modernizowane DW w Świętokrzyskim

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego poinformował oumieszczeniu na liście Planu Inwestycyjnego RPO projektu przebudowy drogiwojewódzkiej nr 776 na odcinku Kraków-Busko Zdrój. To niejedyna inwestycja w regionie.

 

GM, Chevrolet i Camry

Ubiegłoroczna sprzedaż samochodów osobowych oraz lekkich dostawczych narynku amerykańskim wyniosła 16,15 mln egzemplarzy i była niższa o 2,5% niżw 2006 r. Największą sprzedażą może się pochwalić General Motors,najbardziej popularną marką był Chevrolet, zaś autem osobowym Toyota Camry.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Jest nieco bezpieczniej

Od stycznia do listopada policjanci zatrzymali ponad 157 tys. kierujących poalkoholu. To o ponad 8 tys. więcej niż w ubiegłym roku. Odnotowano za tomniej wypadków, zabitych i rannych w porównaniu do rokuubiegłego. Zmniejszyła się też liczba kolizji.

 

Tak będzie wyglądać nowy most w Sandomierzu

Już wiadomo, jak będzie wyglądał nowy most przez Wisłę w Sandomierzu,który znajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 77. Projektanci z BiuraProjektowo-Badawczego Dróg i Mostów Transprojekt Warszawazaprezentowali właśnie wizualizację obiektu.

 

W 2011 r. powstanie nowy most w Sandomierzu

Wojewoda świętokrzyski wydał pozwolenie na budowę mostu przez Wisłę wSandomierzu w ciągu drogi krajowej nr 77. Prace powinny rozpocząć się wpołowie sierpnia. Koszt zadania to 80,4 mln złotych. Zakończenie planowanejest w 2011 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017