Wyszukiwałeś:

965

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 965

Spróbuj też wyszukać: 96965 768

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Produkcja aut w Polsce rośnie

Całkowita produkcja samochodów osobowych i dostawczych zamknęła się wstyczniu 2006 roku liczbą 57 163 sztuk, o ponad 13% większą niż uzyskana wstyczniu roku 2005. Liderem w produkcji jest firma Fiat. Na drugiej pozycjiznajduje się Opel, a na trzeciej Volkswagen - informuje instytut Samar,zajmujący się monitoringiem rynku samochodowego.

 

Nowa odsłona X-Type?

Jaguar zastanawia się nad zastąpieniem swojego modelu X-Type samochodem wwersji kombi, w stylu "shooting brake". Jak do tej pory jest on najlepiejsprzedającym się autem brytyjskiej marki.

 

Najczęściej kradzione samochody

Niemieckie firmy ubezpieczeniowe stowarzyszone w GDV po raz kolejnyprzedstawiły raport, który zawiera ranking modeli samochodównajczęściej padających ofiarą złodziei. Specjaliści wskazują przedewszystkim na liczne kradzieże aut terenowych oraz pojazdów 12-letnich istarszych.

 

Miliona nie będzie

Mimo iż liczba sprowadzanych do kraju używanych aut wciąż jest duża,najwyższa od 2004 roku, to raczej nie zostanie przekroczona granica milionasamochodów.

 

Odbicie od dna

Rok 2007 był w końcu udanym dla większości działających w Polscekoncernów motoryzacyjnych. Łączna sprzedaż nowych samochodówwzrosła w ubiegłym roku o 22,9% i na koniec grudnia wyniosła 293.319 sztuk.

 

DW 965 do remontu

8 lutego bieżącego roku odbyło się spotkanie zorganizowane przezWójta Żegociny, w sprawie modernizacji drogi wojewódzkiej nr 965.W spotkaniu udział wzięli małopolscy urzędnicy, m.in. WicemarszałekWojewództwa Małopolskiego, Roman Ciepiela.

 

Euro NCAP: będzie rewolucja

Szykują się naprawdę duże zmiany w sposobie przedstawiania wynikówtestów zderzeniowych przeprowadzanych przez instytucję Euro NCAP.Pomysłów na to, by prezentowane oceny były bardziej miarodajne, jest conajmniej kilka. Czas wprowadzenia zmian - być może już przyszły rok.

 

Fiat zbiera kolejną nagrodę

Magazyn branżowy „New Car Design” ogłosił wyniki w konkursie nanajlepszy design samochodowy roku 2007. W tym roku główną nagrodęotrzymała pięćsetka.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Zamknięta DK 75 Szarów – Targowisko

Od 8 czerwca odcinek dk 75 pomiędzy Szarowem a Targowiskiem zostanie zamkniętydla ruchu na najbliższe 3 miesiące. Ruch zostanie poprowadzony objazdami.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017