Wyszukiwałeś:

973

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 973

Spróbuj też wyszukać: 975

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Most Milenijny

Zbudowany przez Skanska Most Milenijny to największa inwestycja mostowa weWrocławiu w ciągu ostatnich 50 lat i najdłuższa przeprawa przez najszerszekoryto Odry w mieście. Wrocławski most okazał się najlepszym obiekteminżynieryjnym w konkursach "Budowa Roku 2004" oraz "SkanskaProject of the Year 2004".

 

Skoda poprawia bilans

Skoda Auto sprzedała więcej samochodów w okresie styczeń-listopad 2005 wporównaniu z całym rokiem 2004. Łącznie w br. na rynek trafiło 452 973nowych, czeskich aut.

 

Dobre wyniki Suzuki w Japonii

Z reguły nie podajemy wyników sprzedaży z rynku japońskiego. Tym razemjednak odbiegamy od tej reguły, za względu na bardzo dobry wynik marki Suzuki,która w listopadzie wyprzedziła i Hondę, i Nissana.

 

Jeep Commander: Amerykański dowódca

Choć moda na auta typu SUV zatacza coraz szersze kręgi, to jednak nie brakwciąż miłośników prawdziwych, pełnowymiarowych terenówek.Najnowszą propozycją w tym segmencie jest Jeep Commander.

 

Styczniowa produkcja aut

W styczniu polskie fabryki wyprodukowały ponad 64,4 tys. samochodów.Jest to wynik o 12,7% większy niż w analogicznym miesiącu rok wcześniej.Wzrost jest wynikiem większej produkcji aut osobowych; w przypadkupojazdów dostawczych nastąpił prawie 9-procentowy spadek.

 

70 mln zł na drogi wojewódzkie w Świętokrzyskim

Ponad 70 milionów złotych przeznaczy w tym roku na inwestycje,modernizacje oraz bieżące utrzymanie dróg wojewódzkichŚwiętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich. Najważniejszeinwestycje to zakończenie przebudowy dróg Krajno Pierwsze –Górno, Wola Jachowa – Huta Nowa oraz Morawica –Pińczów.

 

Volvo na czele

Obok takich czynników mających wpływ na sprzedaż samochodównowych, jak cena, niezawodność, bezpieczeństwo czy marka, niebagatelną rolęodgrywają też salony dealerskie. Okazuje się, że sami dealerzy bardzoróżnie oceniają markę, którą "handlują". Najwyższywynik satysfakcji dealerskiej uzyskało Volvo, zaś na końcu listy znalazłsię Nissan.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Produkcja aut jednak nie przekroczyła miliona

Zgodnie z optymistycznymi prognozami, produkcja samochodów w Polsce w2008 roku miała przekroczyć 1 mln aut. Niestety w związku z kryzysem, a co zatym idzie słabą drugą połową roku, nie udało się osiągnąć tak dobrychwyników. Pomimo tego i tak padł historyczny rekord.

 

Warszawskie metro z dofinansowaniem z UE

Prawie 3 mld zł - tyle wynosi kwota dofinansowania jakie Warszawa uzyskała zUnii Europejskiej na budowę II linii metra.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017