Wyszukiwałeś:

975

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 975

Spróbuj też wyszukać: 783

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Ssangyong Rodius: Super siódemka

Siedmioosobowych modeli na naszym rynku można znaleźć kilka. Jednak chybażaden nie oferuje aż tak bogatej możliwości aranżacji wnętrza, jakSsangyong Rodius.

 

100 tysięcy Camaro rocznie

Robert Lutz, szef ds. modelu w General Motors uważa, że koncern będzie wstanie sprzedać więcej niż 100 tysięcy modeli Chevrolet Camaro. Jest toniezbędne minimum, żeby samochód wszedł do masowej produkcji.

 

Cabrio-weekend w Niemczech

Najbliższy weekend w Niemczech zostanie zdominowany przez nowe produkty CabrioVolkswagena i Opla. Ten pierwszy wprowadza do sprzedaży model Eos, drugi AstręTwinTop.

 

Nowe rondo w Zakliczynie

Otwarto przebudowane na rondo skrzyżowanie dróg wojewódzkich nr 975 i nr 980w Zakliczynie (woj. małopolskie). Koszty modernizacji wyniosły prawie 1 mln300 tys. zł, z czego Województwo Małopolskie zapłaciło ponad 900 tys. zł,a Gmina Zakliczyn ponad 300 tys. zł.

 

Oddano drogę Dąbrowa Tarnowska - Wojnicz

Zakończyła się modernizacja drogi wojewódzkiej nr 975 na odcinku DąbrowaTarnowska - Wojnicz w woj. małopolskim. Jej stan już od dłuższego czasuwymagał gruntownego remontu. Popękana, nieodwodniona i usiana licznymikoleinami jezdnia stanowiła duże zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchudrogowego. Koszt remontu to prawie 10 mln zł, znaczna część środków(około 7 mln zł) pochodziła ze ZPORR.

 

Wschodnia obwodnica dla Wojnicza

Leżący w Małopolsce Wojnicz będzie mieć kolejną obwodnicę. W ubiegłymroku zostało już oddane do użytku drogowe obejście miasta, a teraz planowanajest kolejna, tym razem wschodnia obwodnica. Nowa trasa ma powstać w ciągudrogi wojewódzkiej nr 975.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Gmina dołoży do budowy obwodnicy Wojnicza

Budowa wschodniej obwodnicy Wojnicza w ciągu drogi wojewódzkiej nr 975to inwestycja ważna zarówno dla gminy, jak i województwa. Wzwiązku z tym gmina Wojnicz przekazała na rzecz województwamałopolskiego grunty, jako partycypację w kosztach przygotowania tego zadania.

 

Most na Dunajcu po remoncie

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował ozakończeniu modernizacji mostu na rzece Dunajec w miejscowości BiskupiceRadłowskie oraz przepustu na potoku Kawiory w Paleśnicy. Oba obiekty znajdująsię na drodze wojewódzkiej nr 975.

 

Isuzu w Polsce!

Choć rynek motoryzacyjny, także w Polsce, wciąż nie może wyjść z kryzysu,nie oznacza to jednak jakiejś totalnej stagnacji. W czerwcu w Polscerozpoczęła działalność marka Isuzu, z jednym jak na razie modelem w swojejgamie - pickupem D-Max.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017