Wyszukiwałeś:

977

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 977

Spróbuj też wyszukać: droga numer 981

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Szykują się remonty w tarnowskim

Szykują się kolejne inwestycje drogowe w powiecie tarnowskim. Dziękidofinansowaniu z UE remontu doczeka się droga woj. nr 977 Tarnów - Moszczenicai powiatowa droga Tarnów-Wierzchosławice. W czerwcu rozpoczną się pracenaprawcze dróg zniszczonych przez powodzie.

 

Hyundai Getz:Rozsądny wybór

Koreańskie marki należą do najszybciej rozwijających się na europejskimrynku. Czy to wyłącznie efekt korzystnych cen, czy też może innych zalet?Postanowiliśmy przyjrzeć się pod tym kątem modelowi Hyundai Getz.

 

Remonty: droga 977 Tarnów - Moszczenica

Ruszył I etap modernizacji drogi wojewódzkiej nr 977 na odcinku Tarnów -Moszczenica. Całkowita wartość inwestycji na 51 km wynosi ponad ponad 28 mlnzł, w tym dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej wyniesie 75% (ponad 21mln zł). Prace zakończą się w grudniu 2007 roku.

 

Remont Tarnów – Moszczenica z obwodnicą Tuchowa w tle

W 2006 roku prace na drodze wojewódzkiej nr 977 Tarnów –Moszczenica pochłonęły 5 mln zł z ponad 28 mln zł przeznaczonych napierwszy etap zadania. Prace mają zakończyć się jeszcze w tym roku. Władzepowiatu tarnowskiego chcą, aby do kolejnych etapów prac włączyćtakże budowę obwodnicy Tuchowa.

 

Koniec prac na DW 977

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował ouroczystym otwarciu wyremontowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 977 zTarnowa do Moszczenicy. W I etapie inwestycji wybudowano 36 km drogi.

 

Przebudują DW 768

Wspólne działania urzędników umożliwią szybszą realizacjęprzebudowy drogi wojewódzkiej nr 768 na odcinku Koszyce – Brzesko.Droga ta jest częścią planu połączenia północnej częściwojewództwa małopolskiego z przejściami granicznymi na południu.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Warszawa: Otwarto oferty cenowe na Most Północny

Po kilkukrotnym przekładaniu terminu, udało się w końcu otworzyć ofertycenowe w przetargu na budowę Trasy Mostu Północnego w Warszawie.Złożyło je ośmiu potencjalnych wykonawców. Firmy liczą sobie zarealizację inwestycji od ponad 977 mln zł do blisko 1,5 mld zł.

 

Powstanie zjazd na A4 w Brzesku

Dzięki przebudowie drogi wojewódzkiej Koszyce-Brzesko powstanie nowyodcinek trasy od węzła Brzesko do skrzyżowania z drogą gminną wMokrzyskach, który pozwoli na zjazd z planowanej autostrady A4Kraków-Tarnów. Szacuje się, że inwestycja pochlonie około 70mln zł.

 

Nowy łącznik z A4 w przyszłym roku

Powstanie połączenie autostrady A4 (węzeł Krzyż) z drogąwojewódzką nr 977 w kierunku Tuchowa. Całkowita wartość projektu to91 3, mln zł. Ma on być zrealizowany do końca grudnia 2010 r. Władze woj.małopolskiego podpisały już umowę na realizację tego projektu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017