Wyszukiwałeś:

981

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 981

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Spadek w Europie, wzrost w Polsce

1.266 tys. sprzedanych samochodów nowych na rynku europejskim w kwietniuoznacza spadek sprzedaży o 7,3%. Poprawiła się za to sytuacja na naszymrodzimym rynku, gdzie sprzedaż wzrosła o 3,3% w porównaniu do kwietniaubiegłego roku.

 

Promocyjne ceny Seata

19 kwietnia Iberia Motor Company S.A. - oficjalny importer aut marki SEAT wPolsce - wraz z ogólnopolską siecią salonów sprzedaży ogłosilinowe cenniki na auta RP'08. Promocyjne cenniki obowiązują od 19.04.2008 do30.06.2008 roku.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Stop nietrzeźwym kierowcom!

Nadchodzi Wszystkich Świętych. Tysiące kierowców wyruszy wnajodleglejsze zakątki Polski w celu odwiedzenia grobów swoich bliskich,a przy okazji spotka się z rodziną. Sprzyja to niestety spożywaniu alkoholu ipóźniejszej jeździe pod jego wpływem.

 

Europa Środkowo-Wschodnia też dołuje

Pierwsze półrocze 2009 roku przyniosło spore spadki sprzedażysamochodów nowych także w krajach naszego regionu Europy. Nadal lideremtej części Starego Kontynentu pozostaje Polska, z ponad 30-procentowymudziałem w rynku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017